Szukam MMORPG, ale

Witam witam i o zdrowie pytam.

Mam pytanie, zna ktoś może jakieś MMORPG, ale gdzie głównym motywem jest … strzelanie? Slyszalem, że Firefall był dobry, aczkolwiek nie interesowałem sie nim za jego “czasów”.

Jak ktoś może coś polecić innego, to z góry dziękuje.

PS: najlepiej jakby był podział broni na takie jak snajperka, strzelba, karabin szturmowy, minigun oraz mobilne pistolety

Defiance 2050, .Nieśmiało proponuje Planetside 2 pomimo że to mmofps.

Will to Live, Stalker Online (Stay Out), Escape from Tarkov, Destiny 2, The Division. We wszystkich wskazanych jest strzelanie w różnej formie, wszystkie mają fabułę i questy. Pytanie jeszcze jakich konkretnych elementów MMO oczekujesz.

Warframe, Division, Destiny

Aczkolwiek jak Hispan wspomnial radze sprobowac Planetside 2, tylko uwazaj bo uzaleznia.

nie mmo, ale hardcore multiplayer PVEVP fps’em z pernamentną smiercia łowców-egzorcystów jest Hunt Showdown. Zdecydowanie najbardziej skillowa gra z niesmaowicie dokladnym odwzorowaniem dzwiękow (trzeba grac na sluchawkach)
Tak to
Warframe : niesamowite mozliwosci modowania wlasciwosci broni, wiele rzeczywiscie rozniacych sie rodzajów wyposażenia, ktore nie sa reskinem z innymi cyferkami jak w destiny. Pokemony, ale zbierasz bron a nie poki.
Destiny: Lepszy system PVP
Planetside 2: masa graczy, chaos, wojna

Borderlandsy
Fallen Earth
wejdz na steam tam tego troche jest, darmowego. podobne to do fallen earth i znajdziesz wiecej.

guru gdzies tutaj pokazywal jakis izometryk mmofps
potem jakis z robotami mmofps rpg co otwieraja czy otworzyli…

defiance zostało zamknięte.

polecam outraiders najnowsze świerze masa graczy.

również polecę OUTRIDERS, świeży tytuł, o dziwo masa graczy : D

Jeżeli nie zależy ci aż tak na aspekcie RPG to również polecam Planetside 2. Wielkiej filozofii i fabuły tam nie ma, za to jest niekończąca się wojna, 5 klas postaci, masa broni, siły pancerne i lotnicze i bitwy na setki osób w otwartym świecie.

Z gier bardziej nastawionych na fabułę mogę polecić The Division 2 albo Destiny.

Tylko Escape from Tarkov.

ze swojej strony gorąco polecam Escape From Tarkov ale gra łatwa nie jest a sam proces nauki trwa bardzo długo , sam znam kilka osób które nie wytrzymały na początku z tą grą i w nią nie grają mimo że dla mnie jest to TOP 1 gra multiplayer . Jeżeli masz silną psyche i czas i chęci żeby się nauczyć gry to możesz wsiąknąć na tysiące godzin (sam mam 1000 ) bo co jakiś czas wychodzi jakiś większy patch i nowy kontent albo zmieniony stary
PS musisz się liczyć że w tarkovie jest wipe co kilka miesięcy i każdy zaczyna przygodę od nowa więc jak masz mało czasu na grę to odradzam tarkova

Drugą fajną opcją jeżeli masz znajomego/znajomych do gry to hunt showdown , dla mnie to trochę taki ubogi tarkov bo o wiele mniej contentu plus jest strasznie powtarzalny więc nie jestem w stanie wysiedzieć przy tej grze dłużej niż 2-3 godziny bo po kilku raidach już mnie nudzi
do tego łatwo gry się nauczyć bo jak masz kogoś kto jest ci w stanie wytłumaczyć grę to możesz się nauczyć 90% gry w mniej niż 10 godzin i później tylko ćwiczyć strzelanie itp bo akurat strzelanie to najlepsza strona tej gry , rewolwery itp czuć naprawdę przyjemnie

Przegrane ponad 1500h w Destiny 2. Nie wymieniłbym gierki na inną :sweat_smile:. Wiadomo DLC kupione każde ale free2play też ma duży content.

Warframe albo Destiny

Wolałem tego nie pisać. Ale tak . Nie będziesz się nudzić. Gra jest epicka.