Szukam mmorpg bardziej w azjatyckim stylu

Się tylko obawiam skąd ty to wszystko wiesz xd

Jezeli poszukujesz gry w azjatyckim stylu to moge polecic ci Trickster Online. Grafike ma bajkowa i cos takiego w stylu mangi troche. Przyzylem na tej gierce 12-13 z przerwami i do tej pory gram (w sumie od czasow pandemii sie bardzo wkrecilem). Jezeli chodzi o Trickstera to jest to bardziej gra pay to win. Gra jest przygodowa i są bardzo ciekawe postacie. Mam wysoki level i kilka postaci ktorymi tez sobie gram. W razie jakichkolwiek pytan mozesz uderzać do mnie bo dalej nie wiem co napisac o tej grze. Moge ci jedynie powiedziec ze zadna gra mnie tak nie wkrecila jak Trickster Online. A probowalem wiele gierek.

ten trickster to chyba slaba gra, czemu ja wszystkim polecasz

Jacy wszyscy? Jeden typ spamuje w każdym temacie

Bo gra sama w sobie jest bardzo fajna. Na niższych levelach moze wydawac sie byc slaba ale jezeli pograsz w nia troche i nauczysz sie wszystkiego i poznasz kazda postac to uwierz mi że w Trickstera bardzo fajnie sie gra i uwierz mi że jest to jedyna gra ktora mnie od dzieciaka wciagnela mega. Jezeli chcesz sie przekonac to sprobuj sobie pograc ale nie ze wbijesz 20 level i ją wylaczysz tylko taki lecel ktory ja mam czyli bardzo wysoki

Mnie wygląd tej gry odstrasza od jest odpalenia i podejrzewam że nie tylko mnie. W gry z taką grafika grywałem ponad 20lat temu ty pewnie nawet tyłu na karku nie masz

Aha ok XD chcialbym ci powiedziec ze mam wiecej niz 20 lat XD i nie wiem czy wiesz ale pisalem w ostatnim poscie ze gram w ta gre 12-13 lat XD takze nie wiem po co ty jestes taki w stosunku mnie skoro ja tylko polecam ludziom gre a nie ich zmuszam. To ze tobie sie nie podoba nie oznacza ze innym nie musi sie podobac.

“ulalalala” Stary widzę ze niezła tam u ciebie patola :slight_smile: Pewnie rodzina nie kocha :slight_smile: ale spokojnie może takie zwierzątko w sukience cię pokocha :slight_smile: ile można walić konia :slight_smile:

Ja nie walę konia do nastolatek w anime. Ty jednak tak?