Szukam mmorpg z nastawieniem na party exp

Witam!.
Jako iż powoli wycofuje się z tibi szukam mmo rpg w którym jest dużo polaków a w grze gramy i expimy w party.
Grałem w wowa nie przypadł mi do gustu.
Szukam raczej gry gdzie każdy ma swoja role.

Albion Online, polactwa tam na potęgę, expić możesz w grupowych dungeonach/avalonach.

albion nie spodobał mi się przez brak klas

bloodstone the ancient curse gra bardzo podobna do tibi bardzo fajne klasy rozgrywka questy częste aktualizacje (dużo nowego contentu) jedyny minus to mala populacja ludzi na serwerach ale miejmy nadzieje ze to się zmieni .

Jeśli szukasz gry z progressem jak w tibii to nie znajdziesz :stuck_out_tongue: Ja od 10 lat szukam ale takich gier już się po prostu nie robi. Współczesny młodzianin chce na szybko wejść do gry, postrzelać się i wyjść. Dlatego na topie są przede wszystkim strzelanki.

Ja po paru latach szukania czegoś innego… wróciłem na trochę znowu do tibii ale nie na długo :smiley: To było jedyne wyjście z sytuacji.

1lajk

Ultima online na jakimś prywatnym shardzie.

Pan popełnił tutaj literówkę, jak rozumiem chodziło o ‘robactwa’?

Aczkolwiek co do tematu to myślę, że BDO tu się idealnie wpasowuje. Z góry polecam się nie przejmować faktem P2W, trzeba się w końcu przyzwyczaić, że w mmorpg jest podział na szare szczeniaczki i osób, które nie mają co robić z pieniędzmi.

Pozdrawiam

W bdo jest exp w praty?

nie ma :slight_smile: ale polecił to jest ważne ;p

Jak nie ma?! Cały czas dodają nowe spoty do grindu w party.
Na tą chwilę mamy dostępne: Mirumoki, Padix Island, Abandoned Monastery, Gyfiny oraz Tauro.

Po co ci gry z duża ilością polakow? ja jak widze ze w jakiejs grze jest duzo polakow to praktycznie odrazu leci uninstall.
Jest tyle fajnych gier bez (z małą ilością) polaków z przyjaznymi ludzmi, np Dark Story online

Aquuil widzę że masz syndrom polskości.Właśnie tam gdzie są Polacy chętniej gram😀 W takim Eve online to wiele ludzi ma dość rosjan złodzieje łupu z dedów itd utp.

ja lubie grać na tsie diskordzie i lubie komunikacje dlatego wole grać z polakami

Masiulek, napisałeś największą głupotę jaką mogłeś napisać. W Albionie nie ma klas? Jest ich kilkanaście, które muszą ze sobą ściśle współpracować. Do tego jest dodatkowa rola nazywana “callerem”, czyli po prostu kapitan drużyny. Całą swoją karierę grałem klerykiem (taki druid z tibii, który siohał w albionie). Nie pisz proszę, że nie ma tam klas, bo oczy krwawią, jest różnorodność klas i wyboru. Możesz wytrenować swoją postać jako wojownika, berserkera lub druida naraz. Daje ci to wjazd do lepszych gildii, gdzie potrzeba osób, które w razie potrzeby mogą założyć drugi ekwipunek i zmienić role. Plusem też jest to, że jak pograsz 2 miechy np. łotrzykiem, to możesz zmienić profesję nie będąc zmuszonym tworzyć nową postać i grać od 0

1lajk

Polecam poczekać na Rohan Online, tam exp w PT i generalnie granie w grupach/gildiach to podstawa.