Szukam MMORPG

Siemanko no ja już patrzeć nie mogę na te battle royale boxy i tego lola kurła!
Potrzebuje jakiegoś dobrego mmorpg jak TERA !!! (nie dawajcie żadnych gówi*&****)
Ani żadnych odp. typu no to se pograj w wiedzimna3.
Nie!
Ja szukam coś podobnego do tery z tym systemem walki nie musi być fp2 a też nie interesują mnie gry typu GW2, lol ,diablo,black desert,linage i inne.Potrzebuje czegoś świeżego niebędącym ogrzewanym kotletem!
Uwaga ta gra może wyjść za np. max 2 miesiące a jak później to podajcie kiedy i jak długo.

Cóż mówiąc wprost BRAK. W gatunku MMO nic się obecnie nie dzieje po za chińskimi crapami które mają robić za uber next gena a okazują się porażką (bless).
Gry które się liczą na rynku i w które warto zagrać bo nie jest to nowy crap albo produkt zniszczony przez P2W to raczej cały czas ta sama paczka (kolejność przypadkowa)

  • WoW
  • FFXIV
  • GW 2
  • TESO
  • Eve Online

Z takich mniej popularnych niż ścisła czołówka to zostaje:

  • B&S
  • Tera
  • Podobno ArchAge na serwerze Fresh ale sporo osób twierdzi, że P2W
  • Podobno teraz Aion po nowym Patchu ale sporo osób twierdzi, że P2W
  • BDO ale jeśli chcesz na prawdę coś znaczyć (być w top) to gra dla bezrobotnych :wink:
  • Albion Online również wymaga sporo czasu

Z takich co dopiero będą mieć premierę jakoś niebawem to pozostaje tylko MapleStory 2 które zbierało na becie bardzo dobre recenzje do tego podobno mają pilnować IS aby nie było P2W.

I w sumie tyle, nie ma z typowych MMORPG nic co by było obecnie w fazie wydawania itp bo Lost Ark to takie marzenia i może za rok może dwa, Lineage TL Project / Eternal tu nawet nie wiadomo czy i kiedy ma być, za rok albo dwa ma być MMO ze świata Trochlighta ale chyba bardziej za rok. Jakoś najszybciej w 2020 ma być Ashes of Creation które chce być zbawcą gatunku itp itd :stuck_out_tongue:

Powiem tak: Dzięki za info natomiast ludzie się oburzali coś na GW2 a z tymi crapami no to niestety racja -.- eh .
Tera laguje -.- a mam dobrego kompa b&s to samo optymalizacja koszmarna archage hmmm raczej nie patrzyłem i mi się nie podoba. A Aiona dłużej pobierałem niż grałem za każdym razem ehhhh…
Wowa nie chce tykać bo nie podoba mi się combat system i pare innych rzeczy ale nie mówię że to zła gra po prostu nie dla mnie.
A jeśli chodzi o nadchodzące premiery to słuch zaginą jakoś na temat RIDERZ (jak dobrze zapamiętałem nazwę giereczki cośtak się chwalili że w końcu quest mają nie byćliniowe jak we wszystkich grach i mają usprawnić wiele funkcji ) lost ark i inne koreańskie gry i azjatyckie są wypuszcane na Europe dopiero jak twórcy stwierdzą że produkt jest średni albo się starzeje ale pieniądz by się przydał jeszcze z tego wydojić trochę i wtedy dostejemy grę na eurpe np.B&S

Ostatnie oburzenie w GW2 było na to, że dodali do IS przedmiot który kiedy pojawia sie world boss to może Cie przenieść do najbliższego punktu szybkiej podróży :wink:

Tylko zaznaczmy ze oburzaly sie osoby… ktore w ta gre nie graja nawet… Np taki guru. Gracze generalnie mieli to w dupie bo na wiki jest event/world boss timer.

Powiem tak… TESO, FFXIV, WOW
W sumie najbardziej popularne i najbardziej pewne mmo :P.

A co z TESO ? I tym całym summer setem?