Szukam MMORPG

Witam, grając kilka lat w wow’a zaczął mi się on już nudzić. Poszukuję gry która dysponuje świetnym PVE, dość dużym rozwoju postaci oraz w miarę podobnymi specami jak wow tank/heal/dps. Jeśli chodzi o grafikę to mile widziana “niebajkowa” grafika, sucha jak w wow’ie.

jeżeli chodzi o gry pve to masz 2 wersje BDO które mimo monetyzacji jest dobre albo FF

haha umarłem że śmiechu :smiley: :smiley: :smiley:
Koleś prosi o coś podobnego do WoWa a ty mu jedziesz z nawiją o Black Desert Pay2Win Asian my fucking eyes shit.

Możesz spróbować Neverwinter Online który sie trzyma całkiem nieźle albo Warhammer Return of Reckoning który też ostatnio przeżywa oblężenie, tylko że w tym przypadku sporą część gry stanowi PvP

BDO ODRADZAM - p2w + jedyne do czego gra się sprowadza to farmienie 24/7 + walka o spot co wystarczy że podejdzie ktoś mystic i możesz odejść ze spota z frustracją.

Nie grałem w FFXIV ale tyle ile ludzi poleca ową grę tutaj czy na YouTube mówi samo za siebie.

Ewentualnie Destiny 2 - Warlock - heal, Tytan - tank, i oczywiście Hunter - hunter :smiley: tylko to gra bardziej Sci - Fi.

1lajk

Możesz mi napisać w jaki sposób Black Desert jest p2w? :smiley:

Jak to jest “niebajkowa” grafika bo nie rozumiem dla mnie WOW właśnie ma bajkowa grafikę.

1lajk

temat wałkowany milion razy, poczytaj.

To było raczej ironicznie xD

Zapraszam do Age of Reckoning, choć gra nastawiona raczej na pvp. Surowy świat, dużo klas postaci, sam zagłębiam się dopiero w grę i zbieram paczkę osób bo wszyscy Polacy rozsiani po międzynarodowych gildiach.

Dzięki za wszelkie odpowiedzi, mając na myśli bajkowa grafika miałem na myśli coś w stylu aion czy też tera. Niestety obecne propozycję coś mi nie bardzo podchodzą. Coś jeszcze znacie?

oczywiscie ze bdo jest p2w ale wszystko z is możesz zdobić poprzez skupienie tego z maketu ale p2w w tej grze nie jest najgorsze ;p

ja właśnie zaczynam zabawe z tą gierką zapowiada się fajnie

Po jakiej stronie grasz?

po stronie zła ale dopiero co wbiłem 4 lvl

Dungeons and Dragons online - akurat wchodzi w pełne F2P do końca kwietnia, warto sprawdzić.

To zapraszam na stronę orderu to pogramy razem.

ESO ma filmową grafikę, tak samo BDO.

szkoda że BDO nie ma nic innego poza grafiką, i to też nie do końca bo jak się zaczyna walka a nie tylko stanie w miejscu to jest porażka…

bzdury pisze koles, ktory pewnie spalil swoje eq i nie ma do czego wraca bo nie chce zaczynac od poczatku ehehhe. Jesli masz pisac takie rzeczy to lepiej nic nie pisz.

1lajk