Szukam MMORPG

Całkiem spoko mechanika. Oznacza to że dev bdo za problem uważają claimowanie spota. W sumie się nie dziwię, nowi też muszą gdzie expic a takie zajmowanie spota jest dobre dla botów.

Czemu crap? Własnie mój brat gra reguralnie i mówi że to najlepszy update od wotlk. Że poszli po rozum do głowy i zaczęli nagradzać graczy za granie, a nie tylko casual target i wszystko za darmo, byle się zalogować.

A co do killerów wowa to w branży ludzie od lat już przestali się łudzić i zamiast próbować go ubić, robią gry dla graczy o innym targecie, nie próbując dać więcej/fajniej niż wow a po prostu próbują dać coś innego niż wow. Imo to dobrze, każdy może coś dla siebie mieć, ale też przez to MMO cierpi bo gracze się dzielą na wiele mniejszych gier.

2lajki

smieszny jestes typie nie stac cie na abonament nie masz pojecia widac o fazowaniu :wink: szkoda rozmawiac z takimi jak Ty … bol bo inni moga pograc na retailu a Ty nie smutne lecz prawdziwe… kazdy moze wejsc na twicha i zobaczyc ile ludzi lata :wink:

2lajki

Już podsumowując odpowiem ci że wszystko wziąłem pod uwagę. Nie ważne czy crossrealm jest miedzy UE światami czy globanlny jak gadał wariat wyżej kolejki na dungi czy bg są bardzo długie jak na 7mln xd subskrybentów świat świeci pustkami ,a contentu jest tyle że szkoda logować bo takie nudy. Dla każdego kto szuka zabójcy wowa to nie czekajcie na coś takiego , on sam zdycha a trzyma go już tylko lore zbudowane na sukcesie Warcrafta3 i dodatków na nim opartych. Sam życzę dla WoW żeby żył jak najdłużej i trzymał tą bande psychofanów oszołomów z dala od innych tytułów. Nic nie tracicie że te osobniki nie grają z wami na serwerach, wystarczy przeglądnąć kom ich najzagorzalszych fanatyków w tym temacie.

1lajk

skad mozesz wiedziec jaka jest populacja wowa skoro w niego nie grasz xD ? kolejny znawca ^^

Panowie fanboje wyjdźcie z siebie i spójrzcie obiektywnie pomijając samą grę jednym się podoba innym nie. Blizzard nie tworzy już od dawna nowych serwerów co chwile zamyka i łączy żeby ratować ten pusty świat co nasówa jeden wniosek tylko populacja ma tendencje spadkową a nie wzrostową, nic już tego nie uratuje, całego archaicznego silnika nie przebudują.

2lajki

gralem w wiekszosc platnych i f2p b2p ikedyne ktore maja popluacje godna uwagi to Wow , Teso i FF14. inne gry przy nich sa wymarle. moze jeszcze BDO. nie pisze o RSO bo to specyficzny mmo…Teso to nie mmo tylko single player z dodatkiem multi nawet ludzie gildie pousuwali iiz bo nie maja sensu. FF14. konkretne mmo specyficzny klimat mala polska spolecznosc i bardzo dluga kampania do end game …ktora trzeba odbebnic co kest nurzace . Dlatego Wow tokedyny sensowny mmo na obecna chwile z ogromnym kontentem i ogromna baza graczy . wiec nie piszcie pierdol ze ludzi jest malo bo biegaja setki po miastach na end game …w ogri siedzi tylko garstka .na mapach ludzi jest malo bo jest fazowanie :wink:

1lajk

hahaha bedac programista od 6 lat nie stac mnie na abonament do wowa :smiley: debil roku normalnie xD jak ja ide do sklepu to nawet nie patrze na ceny tylko biore, teraz pomysl co ty robisz w biedrze a potem takie komenty dawaj do swoich kolegow spod kasy z lidla

Też tak kiedyś miałem xd Teraz mam żonę

1lajk

A co u ciebie żona zmieniła? Bo u mnie nic.

Proponuję zmienić tytuł postu bo bardzo mylacy jest.

1lajk

Ciekawe jakie będzie book of travels

Mam kretynie wszystko na ultra w 1440p. Kartę grafiki mam RTX 2070 Super do tego i5 9600k i 32 GB RAM 3200 MHz. Coś jeszcze plebsie?

Od kiedy “Twoje Top 10” cokolwiek dla kogokolwiek znaczy lol

Prawie 90 odpowiedzi do tematu gdzie ktos szuka mmorpg a moze 10 odpowiada na pytanie… Japt

I z tych 10 połowa jest z propozycją gry w WoWa gdzie koleś już na wstępie napisał, że miał do niego kilka podejść i mu nie odpowiada.

2lajki

To jest tak samo jak ktoś piszę że szuka f2p a ludzie odpisują żeby w to nie grać albo nawet jak napiszą że nie przeszkadza p2w to i tak nie będą ci polecać tytułów tylko pisać jakiego to tam nie ma p2w.

No i tutaj się zgodzę, jest jeden główny problem odejście starych graczy pvp, gdzie jak to zobaczyli to gierkę za darmo zaczęli rozdawać.
Więc ta resztka graczy PvP zrobiła się toksyczna w ciul ja sam miałem dosyć wojenek i polowania na mnie przez PvP graczy, “Join us or die forever”.
Mój GM i reszta graczy pvp tak zrobiła i teraz gnoją tych pacanów którzy płakali żeby przyjść im pomóc na spota.
Teraz BDO to toksyczne składowisko i walka po między PVE gównem a PVP graczami, bo w końcu gra to Open PvP, gdzie dramy są na porządku dziennym i w każda szanowana gildia ma szpiona w każdej innej gildii.

No, na waciki idzie kasa

pewnie tyle samo znaczy dla innych co ty … czyli nic :smiley: