Szukam MMORPG

Proponuję zmienić tytuł postu bo bardzo mylacy jest.

1lajk

Ciekawe jakie będzie book of travels

Mam kretynie wszystko na ultra w 1440p. Kartę grafiki mam RTX 2070 Super do tego i5 9600k i 32 GB RAM 3200 MHz. Coś jeszcze plebsie?

Od kiedy “Twoje Top 10” cokolwiek dla kogokolwiek znaczy lol

Prawie 90 odpowiedzi do tematu gdzie ktos szuka mmorpg a moze 10 odpowiada na pytanie… Japt

I z tych 10 połowa jest z propozycją gry w WoWa gdzie koleś już na wstępie napisał, że miał do niego kilka podejść i mu nie odpowiada.

2lajki

To jest tak samo jak ktoś piszę że szuka f2p a ludzie odpisują żeby w to nie grać albo nawet jak napiszą że nie przeszkadza p2w to i tak nie będą ci polecać tytułów tylko pisać jakiego to tam nie ma p2w.

No i tutaj się zgodzę, jest jeden główny problem odejście starych graczy pvp, gdzie jak to zobaczyli to gierkę za darmo zaczęli rozdawać.
Więc ta resztka graczy PvP zrobiła się toksyczna w ciul ja sam miałem dosyć wojenek i polowania na mnie przez PvP graczy, “Join us or die forever”.
Mój GM i reszta graczy pvp tak zrobiła i teraz gnoją tych pacanów którzy płakali żeby przyjść im pomóc na spota.
Teraz BDO to toksyczne składowisko i walka po między PVE gównem a PVP graczami, bo w końcu gra to Open PvP, gdzie dramy są na porządku dziennym i w każda szanowana gildia ma szpiona w każdej innej gildii.

No, na waciki idzie kasa

pewnie tyle samo znaczy dla innych co ty … czyli nic :smiley: