Szukam mobilnego MMORPG

Witam, szukam mobilnego MMORPG na IOS, szukam coś w stylu margonem, choć mam na myśli bardziej stylistykę, fajnie by było by wraz z progresją postaci była widoczna progresja jej wygladu, bądź mogą być rożnego rodzaju skiny itd, tak wiem, ze margonem można odpalić na telefonie ale szukam mimo wszystko innego tytułu. Szukam tez jakiegoś fajnego hack n slasha bądź jakiegoś fajnego MMORPG z widokiem izometrycznym. Jeżeli owe produkcje oferowałyby brak autoplay to byłoby cudownie.

The World Of Magic na serwerze Bigmama/Darlene/Barslaf.
Gra ma już 10lat, widok izometryczny, są skiny, każda broń wygląda inaczej. Jest grind (oj dużo grindu), max 50lv. Skille levelujesz kupując/dropiąc skillbooki. EQ levelujesz (coś a’la levelowanie z Metina, że możesz zniszczyć item, ale nie znika tylko ma statuś “destroyed” i mozesz go naprawić). Jest to open-pvp world podzielony na frakcje Lanos oraz Siras. Są gildie, chat oraz oddane tej grze community. Osobiście zarobiłem na niej pare tysięcy zł. 1m golda kosztuje w zależności od serwera 6-8$.

2lajki

Może nie Margo ale bardziej Tibia - akurat pojawiła mi się reklama na fb Kakele Online. Generalnie zrzynka z Tibii w lekka lepszym wydaniu rodem RPGmaker, w które ponoć można grać na wielu urządzeniach, opisany w wielu językach w tym PL. Obadałem na androidzie - wszystkie tibijskie cechy (goń za targetem, kliknij w mape i idź) połączone z telefonicznym sterowaniem a’la pad, które jest całkiem przyjemne i elastyczne bo masz hotkeye na wszystko co używable, ale generalnie interfejs do wyczucia. 5 klas, szybki i prosty tutorial, questy też proste (przynajmniej na early), wrazie jak się zgubisz z questem to strzałka i marker prowadzi. Z tego co widziałem to są czary, które nawet wymagają zwinnych paluszków. Jakiś crafting? Możesz ciosać kilofem kamioki, rąbać drzewa, łowić, ba nawet możesz coś budować, tylko jeszcze nie wiem co. I nawet system domków jest. Kolorowe outfity, lista vip, gildie, nagrody za daily login, czat w języku jakim sobie tylko wymarzysz, liczne eventy. Waży ok. 300 mb więc w sumie warto spróbować