Szukam osób do gry (dopiero zaczynam)

Witam chciał bym zacząć grę w Dragon Nest grę zaczynam od jutra nigdy przedtem w to nie grałem jeśli był by ktoś chętny pisać na pirv, albo na steam, mój nick na steam to Dezorter jak i pewnie w grze. ;3

PS. Mutacje skończyłem, więc bez obaw, ale głos 5 latka mi nie przeszkadza.

Ah.. No i gram oczywiście na EU.

Pograj na EU a potem zapraszamy na SEA :)

Pograj na EU a potem zapraszamy na SEA

Uhum, ale nie rozumiem po co grać na SEA jeśli jest EU, jaka jest różnica ?

Taka, że będziesz miał zwiększony ping co jest w tego typu grach tragiczne. Przynajmniej dla mnie bo jestem na to wyjątkowo wyczulony.

Jeśli ktoś chce grać tylko na pve to ping jest do zniesienia idzie się przyzwyczaić, jednak w przypadku pvp to przynajmniej dla mnie katorga. Poza pingiem jest dość spora różnica, SEA jest do przodu z patchami, w lutym/marcu dostaną 70 cap i assassina, na EU od grudnia jest 60 cap, a 70 będzie jakoś w okresie wakacyjnym

W sumie to mógłbym chyba zagrać bo kiedyś próbowałem ale samemu tak troche lipa ;<

W sumie to mógłbym chyba zagrać bo kiedyś próbowałem ale samemu tak troche lipa ;<

No to pisz na steamie gram w tej chwili z kumplem zaczynamy dopiero mamy tak po 5-8 lvl w razie czego zaczniemy nawet od początku.

na sea Ping jest praktycznie nie odczuwalny

Jezeli macie jakies pytania odnosnie do gry lub potrzebujecie pomocy dodajcie mnie na steamie cafecreme18

Witam chciał bym zacząć grę w Dragon Nest grę zaczynam od jutra nigdy przedtem w to nie grałem jeśli był by ktoś chętny pisać na pirv, albo na steam, mój nick na steam to Dezorter jak i pewnie w grze. ;3

PS. Mutacje skończyłem, więc bez obaw, ale głos 5 latka mi nie przeszkadza.

Ah.. No i gram oczywiście na EU.