Szukam osoby - GILDII

Witam, jestem bardzo początkującym graczem Wildstar, gram od wczoraj i potrzebuję osoby, która podpowie Mi co i jak, jakie misje są ważne, które robić warto a których nie. Może przy odrobinie szczęścia, dołaczę do jakiejś gildii? Kto wie, jednak nie wiem czy istnieje jakaś polska na exile.

Kilka słów o mnie :

Czym ma być dla mnie gra? Odskocznią, wieczorną rozrywką po pracy i innych obowiązkach.

Chętnie będe wchodził na TS.

Grałem kiedyś w grę Aion, więc mechanikę tego typu gier znam.

Na ten moment nie znam żadnej aktywnej gildii po stronie exile,mimo,że gra tam dość sporo rodaków,na ten moment pozostają społeczności anglojęzyczne.

Z tego co wiem istnieje coś w dominium,jak będziesz miał jakieś bardziej sprecyzowane pytania możesz się śmiało pytać.

Jeśli nie masz jeszcze zbyt wysokiego lvl i nie przeszkadza Ci zmiana frakcji to po stronie dominion jest gildia Pelikany.

Witam, jestem bardzo początkującym graczem Wildstar, gram od wczoraj i potrzebuję osoby, która podpowie Mi co i jak, jakie misje są ważne, które robić warto a których nie. Może przy odrobinie szczęścia, dołaczę do jakiejś gildii? Kto wie, jednak nie wiem czy istnieje jakaś polska na exile.

Kilka słów o mnie :

Czym ma być dla mnie gra? Odskocznią, wieczorną rozrywką po pracy i innych obowiązkach.

Chętnie będe wchodził na TS.

Grałem kiedyś w grę Aion, więc mechanikę tego typu gier znam.