Szukam podobnych książek

Witajcie szukam podobnej do tak mocnej książki Sukkub - Edward Lee

krążyłem sporo jednak nici może ktoś lubi taki mroczny klimat i podzieli się informacją

Jak mroczny świat to sprawdź może serię metro 2033. Postapokaliptyczny świat, w którym ludzie kryją się w metrze i żyją na stacjach walcząc o przetrwanie. Zagrażają im głównie różnego rodzaju mutanty. Fajnie się czyta, polecam

jak wygląda strona opisowa? dla mnie musi być doszczętnie jakbyś stał po środku akcji a nie za szybą wcinając ciacho obserwował plan :D

WItam,

Mogę z całego serca polecić cykl opowieści o Mordimer'ze Madderin'ie Jacka Piekary. Opowieść jest mroczna, krew się leje litrami. Denerwował mnie jedynie nieład fabularny pomiędzy książkami, jednak taki urok pana Jacka. Polecam :) Ponizej opis.

Fabuła toczy się w alternatywnej rzeczywistości wczesnego renesansu. W historii tego uniwersum, w roku 33 Chrystus nie umarł na krzyżu, lecz wymordował swych wrogów i objął władzę nad światem. Państwo Jezusowe w zmienionej formie trwa aż do czasów współczesnych bohaterom, rządzone przez fanatyczny kler oraz Inkwizytorium – organizację niszczącą wszelkie przejawy herezji. Jednak jest to też świat fantastyczny. Tu wiedźmy i czarnoksiężnicy naprawdę odprawiają mroczne, magiczne rytuały, a demony przybywają z innych światów, by ingerować w życie ludzi.

źródło: http://ksiazki.polter.pl/Lowcy-dusz-miekka-oprawa-n2558

Pozdrawiam.

Po skrócie nasuwa mi się film a bardziej jego zarys ksiądz

Aż się musiałem zalogować... "Succubi" to horror i to w dość specyficznej domianie, a polecacie mu cykl o Mordimerze (który swoją drogą uwielbiam)?.

Najłatwiej chyba będzie sięgnąć po "Incubi" tego samego autora. Ogólnie pan Lee jest przedstawicielem "spllaterpunku" więc poszukaj pod tym kątem. Ostatnio na horror.com.pl, w dziale publicystyka poświęcono temu cały artykuł.

Ja ze swojej strony polecę Jacka Ketchuma. Facet ma na prawdę mocne książki, a przy tym nieźle się go czyta.

ja za to mogę tobie polecić James Herbert - Mgła nie jest tak dobry jak sukkub (wg mnie) ale zawsze to coś do kolekcji :)

"Splatterpunk – nurt szeroko rozumianej fantastyki, a szczególnie współczesnego horroru, powstały w latach 80. XX wieku. Zakłada wywołanie u odbiorcy odrazy, epatując obrazami przemocy i okrucieństwa."

wiesz tak trochę wstyd się przyznać ale w sukkubie przy scenach erotycznych nawet tych brutalnych doznawałem podniecenia, zakładam iż przez doszczętne opisanie całych scen bez patyczkowania się ;s

dziękuję serdecznie zapiszę to sobie, póki co jestem gdzieś daleko hen od tego w książce pt: "Michał Gałkowski - Ołowiany Świt"

Witajcie szukam podobnej do tak mocnej książki Sukkub - Edward Lee

krążyłem sporo jednak nici może ktoś lubi taki mroczny klimat i podzieli się informacją