Szukam ppl do wspólnej gry od zera

Więc tak jestem początkującym w DN i chciałbym spróbować sił w tej grze. Nie wiem nawet na jakim serwie grać więc możecie napisać jaki serw proponujecie oczywiście zaczynamy grać od zera.
Godziny
przeważnie po 17 od pn-pt
w weekend
to zależy co mi wypadnie
godziny można wspólnie dostosować
Wymogi:
Nie piszczący język
ts3
ogarnięci ludzie w zachowaniu czyli ze nie robią z siebie durniów :D nie płaczą jak deb***
to tyle :D dzięki za przeczytanie :D

Mógłbym spróbować ;) Robiłem już 2 podejścia do tej gry. Sama w sobie ma bardzo wiele do zaoferowania ale niestety jeżeli nie ma się ludzi do gry, ciężko jest się odnaleźć (co oczywiście jest cechą dobrego MMO ;p). Chciałbym tylko żeby ktoś napisał mi jak z populacją na serwerach i czy warto dalej próbować zagłębiać się w ten tytuł ;)

najlepiej grac na naszym serwerze eu lub na privach, sam moze bym zagral na eu od nowa ale musze jeszcze sciagnac eu i zastanowic sie czy wogole chce mi sie grac tam :D

Elo,

Mam jakies tam doswiadczenie w tej grze. Chetnie pomoge dla zabicia czasu :) Moge boostowac Merecenarym 40lv lub zaczac gre od nowa :) Oczywiscie godziny gry mi pasuja bo akurat bd w domu po pracy. Serwer ts3 mam swoj prywatny. Pisz do mnie na gg i kazdy inny chetny.

Strona glowna eu: http://www.dragonnest.eu/

Download:

- http: http://download.dragonnest.eu/releases/live/downloader/DNDownloader72.exe

- torrent: http://download.dragonnest.eu/releases/live/full/DragonNestEUSetup63.exe.torrent

Pozdrawiam

Ja również chetnie zaczne z wami , godziny mi pasują, juz jakies doświadczenie w grze mam, ale ta gra mi sie nie nudzi wiec moge zacząć :). Odrazu mówie nie jestem jakimś prosem, większość doświadczenia opiera sie na grze na low lvlu :)

Mialem wlaśnie siadac do gry :)

Piszcie na moja postac KaszlakPL

mam tez postać na 16 lvlu wiec tą postacią mogłbym z wami pograc :)

Co do populacji to server eu ma sie w jak najlepszym stanie :), ludzi nie brakuje.

wiec git.

ts3 podaje na gg jak cos. Osobiscie na ts3 bd dostepny dzis wieczorem 19-20ok.

Wiec dawac niki i kreowac chary :) Jak bedziecie online pisac.

Jak pisałem ten post myślałem że nikt nie napisze a tu proszę :D ja w sumie też muszę ściągnąć DN bo nie chciałem ryzykować tego że ściągnę na darmo. Więc już zaczynam ściągać dzięki za zainteresowanie :D

DN to juz legenda cukierkowych gier non target ^^

Do gry mozna zawsze wracac bo ma swoj unikalny klimat.

Jw. pisalem po ts3 pisac na gg. ( Strefa rozrywki mmo > dragon nest eu. )

ok.19-20 zapraszam na ts3 wtedy bd aktywny. Logujac sie na ts3 zapraszam od razu na kanal dragon nesta. Wymagam niku z gry i w nawiasie imię.

Od razu piszę. Że jeśli możecie wbijcie 10 lvl bo dowiedziałem się że niektóre klasy postaci zaczynają w innych miastach a od 10lvl dopiero sie spotykają ja gram priestem/cleric :D i jak wbijemy po 10 czekamy za wszystkimi :D

10lv to 20 minut gry :)

Jakby ktoś chciał się jeszcze dołączyć to mamy 16 lvle, i jesteśmy świerzo po zmianie klasy :).

IGN : LemonPL, Nudny, ( i jeszcze jeden kolega sie zadeklarował ale nicka nie pamietam :P)

Gram na serwerze SEA od 24 lvl capa, z krótką przerwą. Ostatnio ściągnąłem EU dla porównania ( zrąbany system jadów + czekałem na assasina jako że wszystkimi 5 postaciami którymi gram mam cap) i zdegustowany odinstalowałem. Po pierwsze, ceny itemów, jeszcze bardziej bezsensowne, dopiero weszła kali a jest system jade - strzał w kolano, jedyne co przemawia za tą wersją to mniejszy ping xD Również ceny itemshopa są dużo wyższe na EU. Trwa obecnie pierwszy taki event na SEA w którym za każdy wbity poziom w ciągu tygodnia, dostajesz - w przypadku posiadania postaci 60+ 1 za 1 a bez połowę wbitych OD WTORKU BĘDZIE TRWAŁ OSTATNI TYDZIEŃ :). Czyli jeśli wbijesz 40 level w ciagu tygodnia ( łatwizna) skoczy ci do maksymalnego obejmowanego przez ten event 60. 24, dostaniesz 47 itd. Jeśli ktoś chciałby zacząć, pisać na pv, mogę wprowadzić, pomóc ew zboostować. Dla osób które zarejestrują się i podają mnie jako poleconego oferuje 100 golda na początek ^-^ ( jak by ktoś pytał o korzyści to jest nim fajny konik na miesiąc....) Więcej szczegółów na PW.

a na SEA co teraz jest? też jade'y... trudno żeby wprowadzili to wcześniej skoro jade'y dopiero pojawiły się jak już SEA 60 cap jakiś czas miało, zmienienie systemu ekwipunku w trakcie capu nie miałoby sensu. Skoro EU weszło na 60 cap jakiś czas po pojawieniu się jade'ów to taki krok jest logiczny, prędzej czy później i tak ten system pojawiłby się, więc ludzie wcześniej się z nim oswoją i developerzy będą mieli mniej pracy.

Nie bardzo rozumiem co Ci nie pasuje w cenach eq na EU... taaak, na SEA są dużo lepsze, a możliwość zdobywania golda za CC jest tak bardzo sensowna, nic dziwnego, że jest tam inflacja.

Nie wiem co Ci także przeszkadza w cenach cash shopu, jak dla mnie są normalne...

W SEA możesz za około 20 złotych kupić 2 storage 30 i 2 inv 30 bo dostajesz kupon na 90% zniżkę. To jest wielki plus. Po drugie, prawdopodobnie nie siedzisz wystarczająco długo by nie zauważyć tych subtelnych różnic cenowych ale wszystko będzie zdecydowanie droższe przez długi czas w stosunku do SEA. Również kontent nie przemawia za serwerem europejskim, my dostaliśmy assasina na początku marca a 80 cap będzie z tego co mi wiadomo w kwietniu. Natomiast EU chwali się Kali. Zabawne. Inflacja? Wiesz, w momencie w którym posiadasz 4 postacie zdolne do robienia DDN ( Desert Dragon Nest) na hardcorze to pieniądze nie są problemem. Wystarczy wypexpić cap. Trochę eq i bijesz nesty aż osiągniesz poziom podobny do obecnej topki. Nawet pobawił bym się z noobkami na pvp czy też zaplanował już team na przyszłe update. Lecz żal mi zostawiać postacie z Legendarnym Eq ^-^

Na EU też są te kupony...

80 cap w kwietniu? Haha, dobry żart, albo jesteś zwykłym trollem, albo nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz, 80 cap pojawi się w azjatyckich wersjach na lato, a SEA które dostało właśnie 70 miałoby już mieć 80? Dobre...

Taa, wystarczy wyexpic cap, chciałbym zobaczyć ile polakow jest w stanie ubrać się na ddn hardcore nie mówiąc o znalezieniu drużyny.

Postacie z legendarnym eq, z eventu? :P

70 cap na Eu prawdopodobnie bedzie pod koniec wakacji lub Chwile po nich

Dzieciaku, oszczędź sobie dobrze? Nie widziałem po pierwsze paczki, po drugie kuponów na eu mimo wbicia 55 levela. Więc nie rozumiem o czym mowa. W KR i CH 80 wraz z Bringerem jest od grudnia. Brakuje ci odrobinę wiedzy. Sea dostało cap w styczniu, więc 4 miesiące na kolejny update nie jest jakimś wyczynem. Jak już wcześniej wspomniałem gram od level capu 24. Za czasów gdy chodziło się na Minotaura w 4 priestów i osoba z epickim setem +5 była kozakiem. Od tego czasu ciągle osiągałem cap chwilę po jego wyjściu dlatego mogę się pochwalić dobrym eq. Na Gladiatorze wraz z znajomym Inq zrobiliśmy DDN we dwóch. Radzę przemyśleć swoje nastawienie bo naprawdę dużo osiągnąłem jeśli chodzi o tą grę i posiadam znacznie większą wiedzę. Należę do osób które w 3 dni od pojawienia się Assasina na serverze miała wbity cap wraz z EQ z Guardian Nesta na +13. Mój portfel tego nawet nie poczuł. Zaznaczę że nie siedzę jak jakiś koreańczych 24/7 tylko maksymalnie 2 godziny dziennie.

@up ... who cares...

Przypominam że skoro zdecydowaliśmy się zacząć na serwerze EU to proponuje się skupić na nim :).

Najlepiej stwierdzić who cares i na tym zakończyć =.= ..... po prostu chciałem pokazać iż jest lepsza alternatywa. Tyle z mojej strony.

Jaki 80 cap, Ty chyba nie masz zielonego pojęcia co mówisz, posciagales jakieś privy gdzie można wbić 80 lvl i myslisz że tam też jest 80? Nie ma jeszcze 80 levelu poza privami, gdzie 80 lvl można jedynie wbić, content jest na lvl 70.

Zmiana lvl capu na obecnym poziomie w ciągu 4 miesięcy nie jest wyczynem? No to się chyba przeliczysz, skoro SEA było około 9 miesięcy na 60 capie.