Szukam serialu/ów

Trochę już obejrzałem i myślę nad czymś nowym, teoretycznie sam bym mógł coś znaleźć, ale zawsze to dobrze posłuchać wcześniej czyichś opinii. Moja obecna lista seriali wygląda tak(nie chciało mi się wpisywać, to z notatnika wkleiłem co bym się nie pogubił):

GoT - S05E09
TWD - S06
Breaking Bad - The End
Hannibal - S03
Vikings - S04
Spartacus - The End
Prison Break - The End
Southland - The End
Dexter - The End
Z Nation - S02
Detektyw - S02
Prawo Ulicy - The End
Kompania Braci - The End
No i zastanawiam się co by tu jeszcze obejrzeć :>

Polecam Ci Black Mirror, Utopia, Metal Hurlant Chronicles

na pewno stwierdzisz że najlepszy serial - Dexter, Breaking Bad (ah oglądałeś)

mod_ico.png
Na przyszłość radzę dokładnie czytać pierwszy post w temacie
~Leman

Teraz się zastanawiam, czy Sherlocka nie wpisałeś przez przypadek, czy po prostu nie oglądałeś ;d

Jeśli nie, to must see :)

Supernatural, skończyłem na 9 sezonie potem przerzuciłem się na anime, ale polecam fajny serial. Właściwie to jedyny serial, który spodobał mi się tematyką.

Flash , Arrow , The 100 , Ascension , Daredevil , Under the dome , Z Nation , Revolution , Tajemny krąg

Wszystkie są bardzo przyjemne :D

banshee, daredevil

House of Cards :)

Defiance, Si-fiction o obcych na ziemi, post apo, dużo intryg i przekrętów, jest też gra (mmofps z OTWARTYM ŚWIATEM) co prawda według mnie nie oddaje klimatu serialu ale sama w sobie też jest spoko.

A może Wiedźmin :D

żart

Fargo podobno niezłe. Better Call Saul (spin off Breaking Bad) dla mnie pozycja obowiązkowa.

za***iście polecam Daredevil . Został wydany od razu cały sezon (stacja netflix) i według mnie to jest hit w serialach tego roku.

Nowy serial Mr. Robot zapowiada się naprawdę ciekawie.
Polecam sprawdzić.

Son's of Anarchy - bardzo ciekawy serial o gangach motocyklowych chyba juz z 6 sezonów jest. I tak jak wcześniej ktoś powiedział Sherlock jest ok o ile nie przeszkadza Ci to, że jest w teraźniejszych czasach a nie tak jak w filmie lata XIX/XX

Można gdzieś w necie te seriale obejrzeć??

Homeland, Elementary, Salem, Jeździec bez Głowy.

Constantine, Black Sails.

Doctor Who :)

Naprawde warto, dodatkowo proponuje (czesc juz ktos proponowal): House of Cards, Sherlock, Flash, Daredevil, Agents of Shield, Agent Carter, Arrow i Constantine (potem calkiem znosny).

Zobacz koniecznie serial rodzina borgiów.

Polecam Ci serial "Gliniarze z Southland". Sam niedługo będe oglądał bo fascynują mnie gangi, jednak myślę, że znajdziesz tutaj coś dla siebie. Serial polega na rozwiazaniu morderstwa/kradzieży i tak dalej na terenie South Central (dzielnice gangów).

Tutaj przykładowe urywki:

Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak gangi na całym świecie mogą być niebezpieczne. To nie są tylko włamy do domów panowie i panie, nie są tylko morderstwa typu dźgnięcie nożem w płuca, czy oddanie kulki w głowę. Gangi liczą pareset tysięcy ludności, teraz raczej dominują chicano, ale A-A nadal są niebezpieczni.

House of cards pozycja obowiązkowa, Elementary też bardzo przyjemny serial