Szukam serialu

Szukam serialu postapo lub coś typu dominion/got obejrzałem/oglądam:

Gra o Tron

Dominion

TWD

Breaking bad

Revolution

Defiance
Dr.House

Mentalist

innych nie pamiętam ale coś tam jeszcze było :)

Może Supernatural ? (Opowiada o dwóch łowcach -braciach- którzy polują na różnego typu demony, duchy , wilkołaki itd.) Serial jest epicki i z każdego sezonu na kolejny coraz lepszy więc od siebie gorąco polecam :)

Jeremiah

Jerycho

Survivors

supernatural odpada oglądałem to kiedyś na tvn7 chyba i nie podobało mi się ;(

Mi się strasznie ten serial podobał, bardzo mnie wciągnął. Niestety nie dokończyli go ;(

http://www.filmweb.pl/serial/Inwazja-2005-235245

Jest tu dużo zwrotów akcji i ciekawa fabuła, no i William Fichtner :)

Z tych co ja oglądałem to mogę polecić Pamiętniki Wampirów, Tajemniczy Krąg (szkoda, że skończyli na pierwszej serii) oraz jeżeli miałbyś ochotę na jakąś komedię to Jak poznałem waszą matkę będzie świetne

Od siebie moge goraco polecic:

-Rzym

-Dextrer

-The Walking Dead

-Czas Honoru (polski ale swietny)

-Skazany na smierc

Wszystkie wciagaja strasznie. Bynajmniej mnie :P

Zacząłem oglądać Jericho ;) btw coś wiadomo o Terra Nova ? wiem że był pierwszy sezon ale co z 2-gim ? będzie kontynuowany ?

Vikings? http://www.filmweb.pl/serial/Wikingowie-2013-659055

Demony Da Vinci bardzo fajny serial może komuś też się spodoba :)

The Strain :) polecam

Polece ci 2 bardzo dobre seriale, ktore mi sie bardzo spodobały, a naprawdę trudno mnie zadowolić:

Vikings -> zabijanie, sex, ciekawostki z innych kultur, na prawde warto xD

The Night Shift -> serial, który znalazłam 2 dni temu, dopiero zaczął wychodzić, ale zakochałam się w nim... o czym jest? wojskowi lekarze wracają ze służby i lecza w miejskim szpitalu. Tagi: krew, dowcipne kawały (biedny Paul xD) oraz dziwne przypadki xD

Polecam Vikings, mocny, krwawy, i cholernie klimatyczny serial dla dorosłych.
Tylko sceny tortur itp. jak już są, to raczej słabo pokazane.

No to ja dodam swoje propozycje ;)

The Last Ship

Falling Skies

The 100

Star-Crossed

Salem

Black Sails

Grimm

Californication? (wiem, troche inne klimaty, ale pozycja obowiązkowa :D )

Podobnie jak ktorys z moich przedmowcow polecam serial The Strain :) Po 1 odc juz wiem ze na 100% bede tydzien po tygodniu wyczekiwal nastepnego :D

Tak z ciekawości gdzie oglądacie seriale ? ja na iitv.info tylko lipa bo tam premium drogie ale jako cebulaczek wynalazłem darmowy sposób na oglądanie :D

o.O drogie? przeciez iitv.info/ jest darmowe o.O ja tylko i wylacznie tam xD

Darmowe to kiedyś było D:

Szkoda, że nie przypadło ci do gustu supernatural, serial warty polecenia, humor, fabuła i wiele więcej.