Szukam servera progresywnego

Siema. Szukam servera do WoWa na ktorym mozna zagrac na starszych wersjach gry.
Troche gralem na kazdym dodatku ale nie mialem nigdy czasu zeby ograc caly dodatek do konca. Najbardziej interesowal bo mnie taki ktory z czasem bedzie wprowadzal kolejne dodatki. Zaczynajac np od 1.12 >TBC>LK i w sumie na LK chcial bym zostac bo chyba najbardziej mi sie podobal:D
Jezeli ktos zna taki server albo gra na takim to prosze o namiary.
Chetnie dolacze do gildii jezeli taka sie znajdzie. Preferuje horde ale z aliantami tez sie dogadam.
Dzieki podrawaiam.

Ja znam taki server… Blizzard taki ma. :slight_smile:

No właśnie Blizzard takiego nie ma i nie będzie mieć xD
Wiem, że było kilka projektów privów, które miały taki pomysł na siebie, ale… Chyba żaden nie wypalił. Jest to rzecz dosyć trudna do ogarnięcia, skoro Blizzard nie umie tego ogarnąć, to tym bardziej jacyś prywatni. Pozostaje więc chyba grać pojedynczo na poszczególnych dodatkach i tyle.

Bemol123 Dzięki! Własnie takiej odpowiedzi szukałem:)
To może ktoś poleci jakiś serverek na LK albo ktoś na jakimś gra i może zaprosić do gildii?

Rzecz w tym, że ogarnąć to już nie jest problem, dodatki vanila-mop są już w dobrym stanie. Mało kto gra na takich progresywnycch, nie wszystkie dodatki się ludziom podobają. Netherwing(tbc, też ma progresować), tauriwow(mają zamiar progresować z mopa na legion, obecnie wchodzą w 5.4 SoO, obecnie najlepszy serwer pod okiem technicznym). Sunwell miał się ponoć progressować na cata, apollo-wow(hades-cata aktualnie, też ma ponoć progresować). Generalnie wszystkie serwery obecnie po wprowadzeniu całego contentu z dodatku mają zamiar przenosić się na następny dodatek. Pamiętaj, to tylko privy, to że tak powiedzieli nie oznacza że tak zrobią.
Co do blizza, zamieć dopiero testuje na ile im się to opłaca, wprowadzą klasyka i potem pewnie zobaczymy progres przez wszystkie dodatki.
Same progresywne serwery nie są niczym trudnym, to po prostu przeniesienie bazy na kolejny serwer, tak w skrócie. Kwestią trudniejszą jest grywalność i jakość skryptów na danych dodatkach.
ps. Jest jeszcze dragonblight czy jakoś tak ale to taki śmieszny serwer z podstawowymi bugami, nie wiem skąd był ten hype(80% spadek populacji po miesiącu).

Dzięki wielkie za odpowiedz. Jak blizz zrobi taki server to chetnie tam wroce ale puki co pobawie sie na prywatnym. Znalazlem project-ascension i to jest chyba to czego szukalem. Pozdrawiam

Co wy mówicie? Przecież Classic 27 sierpnia wychodzi.

O którym wszyscy zapomną w tydzień, no jest na co czekać, niewątpliwie xD

Trollujesz? Progresywny, przechodzący przez inne dodatki, póki co blizz niczego nie potwierdził w tej kwestii.

Skoro wiesz, że classic wychodzi to czemu ludzi w błąd wprowadzasz, że nic takiego nie ma i nie będzie?
Privy z vanillą od czasów nosta były bardzo oblegane i przyczyniło się do stworzenia petycji, która z kolei miała na pewno spory wpływ na stworzenie classic serwerów przez Blizzarda. Oczywiście to nie jedyny z powodów.
P.S. Tacy jak ty odpadną po tygodniu i dobrze to zrobi community :slight_smile:

Na razie wiadomo, że conent w vanilli będzie progresywny podzielony na 6 faz/patchy. Jeżeli projekt się uda to powiedzieli, że jest duża możliwość na kolejne dodatki.