Szukam serwera WoW z customowymi rasami

Jak w temacie. Szukam serwera prywatnego World Of Warcraft, który by posiadał customowe rasy. Najlepiej, żeby posiadał wszystkie rasy, które są aktualnie na globalu + przynajmniej kilka customowych jak np. Nagi, czy Tuskarry. Widziałem kilka takich serwerów, ale nie wiem jak u nich z grywalnością i stabilnością (czy ich zaraz nie wyłączą na amen, czy nie będzie wywalać co 3 sekundy itd.).
Ktoś z Was grał na tego typu serwerach/testował je? Możecie coś polecić?
Proszę bez odpowiedzi typu “wygoogluj Sobie”, ponieważ nie szukam pierwszego lepszego serwera i chciałbym także poznać waszą opinię na ich temat.
PS. Zmiany w fabule względem normalnego WoWa i jakieś zmiany w mechanice Mi nie przeszkadzają.

Odświeżam

Heroes-WoW tam jest dużo customowych ras i content z MoP na dodatku Wotlk. Online ok. 1000, duże P2W, ale początkowe raidy można na luzie robić bez wydawania kasy. Lvl cap 255.

W sumie to chyba jedyny aktualnie działający priv z custom contentem, cała reszta niestety padła :confused: (a szkoda, bo tamte inne były mniej P2W niż to…)

1lajk

Mogłabyś Mi napisać na czym konkretnie polega ten P2W i od którego mniej więcej levela zaczyna być odczuwalny?

PvP to Donor sety, które są bardzo złożone bo można je wielokrotnie ulepszać - oczywiście za duuża gotówkę. Z tego co pamiętam jedna cześć seta kosztuje 20 dolarów, a potem kolejne ulepszenia lecą już chyba w setkach, szczerze nie przeliczałam tego nigdy no bo mnie to nie interesowało.

Donor sety przede wszystkim dają przewagę w PvP i to masakryczną więc o wszelkich bg radzę zapomnieć bo tam biegają tylko donotorzy i zmiatają cię w ułamek sekundy.

Jeśli natomiast chodzi o PvE to są to raidy, ich lista prezentuje się tak:
image
Niedawno przebudowali ten system, dlatego też moje informacje mogą być nieco przestarzałe, ale tak “luźno” można robić do Tier 4 (Vault of Archavon), które dosyć długo się farmi. Wyżej zaczynają się schody i gdy szukają grupy do raidu to bardzo często zaczyna się tekst “only donor”. Nie twierdzę, że nie da się tego zrobić na zwyczajnym gearu, ale możesz mieć duży problem z progresowaniem bo po prostu nigdzie cię nie wezmą.

Są jeszcze World bossy, ale one wszystkie są raczej dla osób z gearem o wysokim tierze (aczkolwiek zależy który bo niektóre są stosunkowo słabe), bo innych po prostu oneshotują aoe.

P. S. Jako ciekawostkę dodam, że właścicielem serwera jest polak :stuck_out_tongue: Ładny biznes kręci na tym serwerze.

1lajk