Szukam Slasher RPG

Witam!
Szukam jakiejś giereczki RPG, nie MMO bo ten gatunek umarł i nie żyje, ale też nie chce typowych RPG. Chodzi mi dokładnie o rozbudowne Slashery RPG (lub zbliżone) z izometrią. Chciałbym, by było bardzo dużo możliwości rozwoju naszej postaci, jakieś poziomy trudności różniące się od siebie i wnoszące coś nowego, gdzie będę miał chęć zagrać na wyższym poziomie trudności. Może wypiszę to w jakichś punktach, będzie łatwiej.

  • Gatunek RPG / Slasher
  • Rzut izonometryczny
  • Grafika bez znaczenia: nowa, stara, fantasy, dark fantasy, anime, manga, przyszłość, przeszłość, teraźniejszość itd.
  • Bardzo dużo możliwości rozbudowy postaci: Tank pod defa, HP, uniki czy niewrażliwości, pure DMG fizyczny, magiczny (kilka rodzajów), Krytyki itd…
  • Najlepiej bez modów, bo zawsze mam problem z ich instalacją, a jak są mody, to zazwyczaj gry są słabe i wymagają modów, ale to nie problem mimo wszystko…
  • Kilka poziomów trudności, na których coś się dzieje
  • Najlepiej by była wciąż rozwijana, lub miała dużo DLC, albo kilka, ale naprawdę rozbudowanych DLC.

Z tych co mi się podobały i szukam coś w ten deseń, to:

  • Titan Quest, ma tyle lat, a ciągle wychodzą dodatki, i ogólnie świetna gra jak i czasy, w których się dzieje.
  • Grim Dawn, można powiedzieć, że do Titan Quest, ale w innych czasach. UI jest identyczne plus rodzaj rozgrywki, a do tego dodatkowe rozbudowy postaci poprzez konstelacje gwiezdne są super.

Odpada:

  • Diablo 3, ale nie tego szukam jednak.
  • POE mnie nie kręci, całkowicie odpada.

Dzięki z góry za propozycje.

Niestety, ale mało jest produkcji w tym gatunku, nie wymieniłeś jednak Torchlight 1 i 2 (serdecznie polecam). Jeśli starocie Ci nie straszne, to zobacz sb Dungeon Siege 1 i 2 (broń panie boziu, nie tykaj 3), no i Sacred 1 i 2 (tutaj również nie tykaj 3).
Z nowszych hmm… Może Warhammer 40,000 Inquisitor Martyr lub Warhammer Chaosbane. Na ten moment nie przychodzi mi nic innego do głowy, w razie coś edytuje post.

Dzięki za odpowiedź. Co do Torchlighta, to grałem, ale tylko w jedynke i to baaardzo dawno temu, aż nie pamiętam jej. Jeżeli chodzi o Sacred, to tylko jedynkę ogralem z tego co pamiętam, ale nie duzo raptem kilka godzin. Warhammera zagralem, ale tylko RTSy i to wszystkie, to może to spróbuje. I Dungeon Siege też nie znałem.