Szukam space sandboxa

Witam! Szukam pewnej konkretnej gry po latach i chciałem się dowiedzieć czy nadal żyje, może jakieś aktualizacje były.

Może jest tu ktoś kto kojarzy grę przeglądarkową ala “space sandbox”. Nie, nie chodzi mi o Prosperous Universe, ale dosyć podobna. Też prowadziło się własną korporacje, zajmowało się wydobyciem minerałów/chemikaliów lub lodu, a później tworzyło się bardziej skomplikowane komponenty. Budowało się własną flotę, kolonizowało nowe planety. Co szczególne, gra była na zasadzie turowej, każda tura trwała dokładnie 10 minut i np. Statek potrzebował kilku tur, by dolecieć na inną planetę.

Szukałem już poprzez Google i też tutaj w wyszukiwarce na forum, (ponieważ coś mi się kojarzy że tutaj na forum ją poznałem) ale bezskutecznie. Jedyna nadzieją, że ktoś z was może ją kojarzy. Może jak ktoś mi sam tytuł zarzuci to sobie przypomnę, z góry dzięki!

jak chodzi o-game to żyje i ma speed severy gdzie po tygodniu masz gwiazdę śmierci a bitwy idą milardy 100 gwiazd śmierci na 1000 gwiazd śmierci, jest też prema smierć gdzie jak gnie twoja frakcja dostajesz bana ten sever.

Nie, nie chodzi mi o OGame :smile:

W OGame nie na tur 10 minutowych. W grze którą opisuje głównym celem jest handel, ekonomia towarami które wydobywasz / produkujesz.