Szukam spokojnego MMO dla zapracowanego człowieka F2P/B2P/P2P

Cześć.
Jestem dość zapracowanym człowiekiem: praca, studia, partnerka. Na gry nie mam już tyle czasu co kiedyś.
Szukam tytułu, który nie będzie nakładał dla mnie żadnej presji, do którego mogę wbić na 2-3 godzinki dziennie i dobrze się bawić. Jestem w stanie wyłożyć do 50 zł miesięcznie lub jednorazowo do powiedzmy 150, dlatego nie musi być F2P.
Myślałem nad The Division 2, bo czytałem, ze jest tam sporo fajnych aktywności jak rozwój bohatera a’la RPG, budowa bazy, wioski, oblężenia twierdz. To wszystko mnie kręci :slight_smile:
Grałem już w:
WOW - za dużo grindu, repa to jakaś masakra
Taern - za dużo grindu, wbijanie lvla jest bardzo monotonne
GW2 - jakoś mnie nie potrafiło wciągnąć, za mało elementów RPG

Myślę, że mogłoby Ci się spodobać The Elder Scrolls Online. Jest ona w modelu B2P, ale jest w niej też premium, jednak ono wpływa jedynie na wygodę. Nie ma mowy o P2W. Gra ma rozbudowaną fabułę dzięki czemu nadaje się dla gracza solowego. Nie ma w niej wiele gridu przez co nawet godzinka gry dziennie będzie sprawiać przyjemność i nie będzie wywierać jakiejś presji na graczu przez co nadaje się dla casuali takich jak Ty. W tej grze każdy gracz znajdzie dla siebie kontent, który go usatysfakcjonuje. Możesz robić dungeony, zająć się craftingiem, robić misje (ich jest sporo), możesz brać udział w PvP i walkach frakcyjnych (nie pamiętam jak się nazywały), możesz zająć się robieniem achivmentów, a jeżeli interesowałaby Cię gra RP to jest chyba to jeden z lepszych MMORPGów do tego. Jeżeli zdecydujesz się na zakup gry to odradzam zakup przez Steam, gracze którzy mają jakieś problemy z grą są w 80% ze steama. Sam jestem jednym z nich. Mam nadzieję, że pomogłem. Polecam też sprawdzić ten tytuł na YT jeżeli chcesz więcej się o nim dowiedzieć.