Szukam Survivala

Siemka wszystkim.

Szukam jakiegoś fajnego survivala (trzeba przeżyć, buduje się baze, robi się itemki, zbiera surowce itp...) + walka z otoczeniem (potwory, dinozaury, jakieś zombiaki, cokolwiek co żyje i chce mnie zabić xD)

Grałem w :

-Ark survival evolved (za***iste)

-Conan Exiles (średnio przypadło mi do gustu)

-Dark and Light (średnio przypadło mi do gustu)

http://store.steampowered.com/app/299740/Miscreated/ na silniku CryEngine. Bardzo spoko gra ma wszystko czego potrzebujesz. Alternatywa to DayZ ponoć zaraz szykuje się wielki patch który wniesie wiele zmian. :)

Czesc, mozesz z nami sprobowac conana ;) moze w grupie bardziej Ci przypadnie :P

Gramy w 6 osob. Dwoch obcokrajowcow.

Siedzimy na teamspeak i wlasnie zmienilismy serwer.

Hurtworld? :D

7 days to die jest dość trudnym survi i całkiem spoko.

Podobno najlepszym survivalem zostało PUBG... Nawet tam złotego joysticka dostało w tej kategorii. I w takich momentach się zastanawiam "co autor miał na myśli" :)

Dziwię się że nikt nie polecił ci jeszcze zacnej gierki pod tytułem... Dont starve together. Grafika dość klimatyczna ale i specyficzna. Gra pójdzie na każdym sprzęcie, duża scena moderska (steam workshop), wysoki poziom trudności, ciekawe systemy/mechaniki. Chyba tylko w tej grze robisz zapasy na zimę (wtedy nic nie rośnie, zwierzęta się chowają itd), przygotowujesz zapasy drewna do ogniska... Ale tak samo odpędzasz się od watachy wilków, wkurzonego enta (wkurzonego tym że wycinasz jego braci), czy szalonego mucho-smoka xD. A by było zabawniej to jeszcze dorzućmy do tego opady deszczu który przyśpiesza rozpad ciuchów, utrudnia rozpalanie ogniska, a także przyśpiesza gnicie jedzenia. Mało zabawnie? Okej, to nie wspomniałem jeszcze o systemie "sanity" - jak twoja postać staje się szalona to widzi dziwne rzeczy i stwory. A gdy jeszcze bardziej wariuje to te stwory zaczynają cb atakować. Jeszcze za mało? To możesz zrobić eskapadę ze swojej bazy w poszukiwaniu nowych terenów, czy chocby ruszyć kopać groby na cmentarzu (z których wykopiesz różności - magiczne kryształy, wisiorki-horkruksy, rudę złota, narzędzia, cokolwiek). Ale uwaga - zmarli nie lubią gdy ktoś łupi ich groby i mogą powrócić na ziemię jako duchy by ciebie nawiedzać i zabić, co prawda ta się je przepędzić ale to lepiej być przygotowanym na taką ewentualność :).

Serdecznie polecam gierkę, jak za tą cenę niczego lepszego nie znajdziesz <3

Siemka wszystkim.

Szukam jakiegoś fajnego survivala (trzeba przeżyć, buduje się baze, robi się itemki, zbiera surowce itp...) + walka z otoczeniem (potwory, dinozaury, jakieś zombiaki, cokolwiek co żyje i chce mnie zabić xD)

Grałem w :

-Ark survival evolved (za***iste)

-Conan Exiles (średnio przypadło mi do gustu)

-Dark and Light (średnio przypadło mi do gustu)