Szukam szybkiego FPS z grindem

Cześć!

Szukam gry, w skrócie:

- gatunek: FPS

- chcę aby było levelowanie konta, levelowanie/zdobywanie broni, zdobywanie medali, osiągnięć itp.

- składanie/modyfikowanie własnej broni (opcjonalnie)

- Preferowany tryb gry: DEATH MATCH / TEAM DEATH MATCH / kontrola obszaru

- bez owijania w bawełnę - uruchamiasz - grasz i fragujesz

Mój gust:

WCALE nie polubiłem:

- Quake Champions (system championów, mapy, bronie - nic mi się nie podoba, nie dla mnie)

ŚREDNIO polubiłem:

- DOOM 2016 (dobra gra, ale słaby punkt gry wg. mnie to bronie - mały wybór, grałem 80% czasu z Rocket Launcherem, mała baza graczy)

BARDZO polubiłem:

- Blacklight: Retribution (niestety gra już umarła, sprawdzałem ostatnio... RIP)

- Crysis 2 Multiplayer (niestety cheaterzy, gra już nie jest tak fajna jak kiedyś)

Myślałem o BATTLEFIELD 1, ale cena 160zł mnie odstrasza.

Nie lubię championów w FPSach, Overwatch, Palladins - odpadają, może innym razem.

Zaproponujecie coś ciekawego? Może być płatne.

Z góry Wam dziękuję!

BF1 masz teraz w promocji na Originie za 80zł.

PlanetSide 2 jest bardzo dobrym fps'em.

Titanfall 2 jest na przecenie, sam kupiłem. Miodek

Loadout pasuje bardzo mocno, ale nie wiem czy jeszcze działa, zobacz na steamie

WarFace, Bf1/Bf4, TitanFall bardzo by Ci pasowało.

Może destiny 2 jak wyjdzie.

Spróbuj Dirty Bomb:

- całkowite f2p, klasy postaci nie zmieniają gry -> strzelasz ciągle z ar/sg/pistol dostajesz tylko dodatkową umiejętność pokroju działko/granatnik,

- jedna z szybszych gier ostatnio,

- grindu jest dużo są lvl'e a zdobywanie loadoutu, który byś chciał też zajmie swoją ilość czasu.

Nie wiem czy to do końca FPS ale Warframe:)

Warface, Combat Arms, ZULA, Survarium i w sumie Paladins można pod FPS podpiąć. Planetside 2 też jest przyzwoity. A Battlefielda to 4 z dodatkami bym polecał, masa ludzi jeszcze gra.

Nie wiem czy to do końca FPS ale Warframe:)

To wgl nie jest FPS tylko TPS..

http://store.steampowered.com/app/550650/Black_Squad/

Jutro startuje EA, ma być darmowy. Grindu Ci tu nie zabraknie, bronie kosztują od 500k do 1,5M, a za gre zarabiasz około 1000 ^^ Oprócz tego sklep za medale, które dostajesz za misje i eventy, sklep za coinsy, te nie wiem za co dokładnie się zbiera i oczywiście sklep premiuim. Bronie za kasę różnią się TYLKO skórką. Polecam sprawdzić ^^

Cześć!

Szukam gry, w skrócie:

- gatunek: FPS

- chcę aby było levelowanie konta, levelowanie/zdobywanie broni, zdobywanie medali, osiągnięć itp.

- składanie/modyfikowanie własnej broni (opcjonalnie)

- Preferowany tryb gry: DEATH MATCH / TEAM DEATH MATCH / kontrola obszaru

- bez owijania w bawełnę - uruchamiasz - grasz i fragujesz

Mój gust:

WCALE nie polubiłem:

- Quake Champions (system championów, mapy, bronie - nic mi się nie podoba, nie dla mnie)

ŚREDNIO polubiłem:

- DOOM 2016 (dobra gra, ale słaby punkt gry wg. mnie to bronie - mały wybór, grałem 80% czasu z Rocket Launcherem, mała baza graczy)

BARDZO polubiłem:

- Blacklight: Retribution (niestety gra już umarła, sprawdzałem ostatnio... RIP)

- Crysis 2 Multiplayer (niestety cheaterzy, gra już nie jest tak fajna jak kiedyś)

Myślałem o BATTLEFIELD 1, ale cena 160zł mnie odstrasza.

Nie lubię championów w FPSach, Overwatch, Palladins - odpadają, może innym razem.

Zaproponujecie coś ciekawego? Może być płatne.

Z góry Wam dziękuję!