Szukam tego czegoś. Pomożecie?

Nie wiem czy ktoś proponował ale jak szukasz czegoś bez klas i questow to może albion?

Kurde próbowałem w sumie myślę nad Skyforge ale to po tym jak ogarnę new kompa czyli pewnie za tydz bd mógł grać gdzieś.

Runescape idealne, tracisz caly plecak i rzeczy na sobie po śmierci, super klimat i bardzo dorosłe społeczeństwo.

Z takim trybek to fajne było Wizardy Online z pernamentną śmiercią ;d

Skyforge ma właśnie multu klas 12 lub 14.

Ale wydaje się fajne zerknę jak new komp dojdzie

Polecam Atlantica Online.
Gra starych czasów z “tym czymś”.
Grafika nie jest brzydka. Idealna na średnie komputery.
Atlantica posiada turowy system walki. Nie taki jaki znamy z League of Angel czy innego ścierwa. Tutaj wybierasz główną postać pomiędzy :
Knight – miecz oraz tarcza, Dragoon – włócznia, Reaver – siekiera, Berserker – piła mechaniczna, Blademaster – dwa miecze jednoręczne, Rifleman – broń palna, Marksman – łuk, Bombardier – działo, Maestro – instrument, Celestial Hunter – łuk, Stormcaller – bat, Mage – różdżka, Atlantian Battlemage – różdżka
Później dobierasz 8 najemników i jazda.
W atlantice jest bardzo rozwiniety crafting. Praktycznie wszystko się craftuje.
Łowienie ryb, kopanie surowców, bitwy PVP co 2-3 godziny, Grind, masa questów, przejmowanie przez gildie miast, dołączanie gildii do nacji (chyba 10 gildii), gildyjne dungeony, indywidualne dungeony, TBS (taktyczne bitwy), ubieranie, rozwijanie każdego z najemników.
Jest polska gildia na serwerze Alexandria na Atlantica NA.
Ja osobiście gram na EU.
Różnica pomiędzy EU i NA to taka, że na NA jest masa Rosjan, Indonezyjczyków, którzy praktycznie nie znają angielskiego. Dupowanie itemów, cheaty.
EU jest znacznie mniej graczy. Sporo z Niemiec oraz Francji, ale angielski na czacie serwerowym da się zauważyć.
Polecam :slight_smile:

nie polecam bardzo ciężko cokolwiek tam zrobić , wszystko wydaje sie albo zbyt łatwe albo 1 błąd lub zła klasai ded

Może spróbuj riders of icarus może nie taki szczyt grafiki jak skyforge ale dosc ładne 8 klas exp na questach

Pomysle jak juz kompa bd miał ;d