Szukam towarzysza do wspólnej gry

Siema ! :slight_smile:
Szukam kogoś do popykania w jakieś MMORPG. Pracuje codziennie do 18 wiec jestem Online wieczorami (lecz też nie codziennie) pn-pt i w weekendy zazwyczaj cały dzien.
Posiadam Discord i Steam. Kod znajomego Steam : 51434174
Poszukuje kogoś kto ma :
-Min. 17 lat (mój wiek to 25)
-Kultura osobista
-W miarę luźne podejście

Pykalem w takie tytuły jak :
-WoW
-Metin 2
-Jade Dynasty
-Aion
i pewnie jeszcze cos by się znalazło.

Nie mam wybranego tytułu mam nadzieje ze razem znajdziemy coś gdzie będziemy się dobrze bawić aczkolwiek rozważałem :
-New World
-FFXIV

Lubię z kimś odpalić coś po raz pierwszy i razem odkrywać grę, dochodzić o co chodzi.
Czasem lubię też w coś postrzelać :slight_smile:
Zapraszam do wspólnej zabawy :slight_smile:

1lajk

Hej, myślę, że moglibyśmy spróbować. W sumie wiek 26, obecnie nie gram w nic, a z chęcią bym w coś pograł, zwłaszcza MMO. Rozważałem New World, Elyon, Lost Ark, może powrót do Albiona lub Aiona? Osobiście zacząłbym od czegoś w co nie grałem, ale patrząc na obecne premiery, może się to zdarzyć na święte nigdy.
Obecnie tak naprawdę grywam z jednym znajomym z pracy w Warzone, ale on taki trochę pantofel i wiadomo, raz gramy cały dzień, a czasami prawie wcale no i mamy różne zmiany.
W MMO praktycznie gram odkąd mam internet, Tibia/L2/Aion/PUBG/Albion/COD/WOT. Przyznaję, że jestem lekkim tryhardem, ale spokojnie nie zdarzyło mi się myszki czy klawiatury rozwalić z tego powodu. Raczej tym miłym i sympatycznym tryhardem, któremu zależy na dobrym wyniku xP

Jedyny problem, praca na 3 zmiany obecnie x(
Gram od zawsze pod nickiem Polopiryn, więc może gdzieś się obiło o uszy xD

Napisałeś, że jesteś lekkim tryhardem i nie lubisz jak ktoś daje wymówki
i już miałem napisać
“Hey You, I like You”

Ale edytowałeś :(…

1lajk

dodaj mnie na steam, wieczorkiem pogadamy w co by mozna bylo popykac

Siemka jeżeli nie gracie jeszcze w nic może zaproponuje wam riders od icarus . Ładna grafika , próbuje rozkręcić Polska gildie w tej grze mam kilka osób już . Mamy osobę która może pomoc w lvlowaniu (powerlvl do 60 aby ominąć wzzystkie nie story questy bez obaw power lvl da wam tylko skile nic statystyk) jeżeli bylibyście chętni serwer koroshimo a ma dc znajdziecie mnie skygrey#2639