Szukam zamiennika MU Online lub dobrego priva

Witam.
Zapewne nie będę oryginalny, więc spróbuję krótko:

Jestem już stary i nie mam czasu na stałe siedzenie i klikanie przed kompem mnie męczy.
Grałem w MU Online na globalu i gdyby nie te śmiesznie wysokie ceny itemów, albo dupe itemki, za które mi zbanowali jedno konto to nadal bym w to grał.

Tak więc poszukuję gry podobnej do MU (jakiś automat do farmienia by miał w sobie)
Lubię grind (lvlowanie) , handel , customizację , zbieractwo, ulepszanie itemków, najlepiej izometria
Może jakiś prywatny MU Onliine?

Wiele gier już próbowałem , wiele prywatnych próbowałem , więc mogę być trochę wybredny ale jak Wy mnie nie pomożecie to już nikt nie będzie w stanie :slight_smile:

Siemka
Z tym naszym MU jest aktualnie duży problem. na Globalu kupa i na privach w sumie też kupa.
Z najnowszego sezonu Titan MU jest chyba największym i najbardziej zaludnionym serwerem.
Zależy też czego oczekujesz…low,mid,high exp, duża ilość REALNYCH graczy a nie 5xmultiacc. 23 lutego startuje oldSquad MU, który w pierwszej edycji przyciągnął kupę graczy aczkolwiek też skończyło się głównie na multiacc.
Z innych gier a’la MU, które jeszcze jako tako żyją to z mojego doświadczenia najprzyjemniej mi się grało na Rohan Online Origin aczkolwiek p2w mocno się później zrobiło nie wiem jak teraz no i trochę smuteczek bo na prawdę fajnie się tam grało.
Sam z chęcią zagrałbym w jakiegoś dobrego grindownika, który nie polega tez na staniu 5 kontami na serwie i obaczajaniu co 15/30/45 min.

1lajk

Niby dużo gier już sprawdzałem, ale tego Rohan Online nie znam.
Sprawdzę to, bo wygląda fajnie.

Co do MU, to zdecydowanie lubię no reset i niski exp - po prostu przyzwyczajenia z globala.
Mega mocno zaludnionym serwerem prywatnym jest LegendMu (https://www.legend.mu/) tylko, że tam nawet nie ma weryfikacji mailowej więc podejrzewam, że gra tam 10x mniej graczy.
Do 400 exp szybko leci, później jest już fajnie.
Mam wrażenie, że jakieś boty stoją na spotach - może ktoś tam grał? jakieś spostrzeżenia ?

hej to tak jak ja :slight_smile: Gram w MU Ignition na s.3 gildia ZAKON zapraszam zrobimy miejsce dla ciebie

W sumie mógłbym wrócić troche popykać w Rohana. Mnóstwo grindu, nie wiem czy już wprowadzili hunt paczki (legal bot) ale nawet jeśli to wbicie tam większego lvlu to nie problem. Dodatkowo PvP jest na prawde fajne tylko nie wiem czy nie jest już wszystko zniszczone przez p2w… Jak coś to daj znać :smiley:
Co do typu serwera też najchętniej chciałbym sobie pograć na no rr low exp. Kilkanaście lat temu bawił mnie wyższy exp i rr ale teraz wolę jakoś globalowe ustawienia.
Mogę na PW podrzucić Ci Discorda, na którym przesiaduje ze znajomymi i gramy w różne gry - Fortnite, PUBG, Rohan, WoW, Battalion 1944, R6 etc…

Ja chętnie pograłbym na dobrym Privie. Sam ostatnio dostałem perma za DUPE item który został zakupiony za dużą cenę.
Aktualnie jest masa serwerów z OFF-BOT co niestety mi się nie podoba. Sztuczne nabijanie online.

Trzeba chyba mieć na uwadzę, że ilość online nalezy podzielić przez ok. 5 : D
Nie da się raczej przed tym uchronić bo admini nie robią blokad na IP :confused:
Jeżeli byśmy coś znaleźli fajnego to ja się pisze.
W piątek startuje OldSquad tak jak mówię ale to bardzo specyficzny serwer wręcz powiedziałbym, że dużo bardziej dopieszczony niż Global. Warto przeczytac ich informację na forum.
Ale tak jak mówię, grałem na pierwszej edycji to jednak 3 konta to standard na użytkownika ale przez pół roku nie mogli odbić zamku od głównej polskiej gildii :stuck_out_tongue:

grałem na OldSquad non reset, ale drażniło mnie , że był duży boost za party, a ja raczej grywam solo, a tworzenie trzech kont… to nie dla mnie.

No właśnie granie na multiacc strasznie mnie wkurza. Przydałaby się blokada na jakimś serwerze fajnym.

Nie szukaj gry tylko ludzi, z którymi zamierzasz grać. Za każdym razem jak widzę, że ktoś szuka jakiejś gry albo zamiennika to jestem niemal pewny, że chodzi o namiastkę klimatu (z poprzedniej gry), który budowali ludzie a nie piksele.

Raczej nie znajdziesz niczego takiego, Rohan tak grindem i powiedzmy sytemem przypomina Mu ale to nie afk gra. Z gilda gramy tutaj https://mu.norebirth.com/news 400+ online i max 3acc na IP wiec ok tych 250-300 luda powinno byc zreszta widac to na czacie.

no i Eter ma racje jako, ze MU to chat z grafika :slight_smile:

30% expa więcej na VIPie ? meh a jeszcze większe meh patrząc na inne bonusy

Ja polecam With Your Destiny. Ostatnio była premiera na steamie więc jest sporo nowych graczy, a też mnóstwo starych wyjadaczy. Bardzo podobna do MU, praktycznie sam grind, a i daty wyjścia gier są dość podobne.Muszę tylko uprzedzić, że gra jest P2W jednak jeśli nie interesuje cię dobra zabawa to naprawdę polecam. Gra całkiem sporo polaków z tego co widziałem oraz posiada CC Mode - czyli możesz sobie odejść od kompa nawet na pare godzin, a postać expi ci dalej. Jakbyś miał pytania to chętnie odpowiem.

Witam. Ja od grudnia gram na: www.muonline.ph
Dość miałem granie na serwerach co padają co chwile. Grałem też ma Old Squad non res ale slabo sie gralo i szybko padł. Tutaj gra sporo ludzi jakies 3-4k a serwer stoi 6 lat. Non reset hard exp i drop. To taki Filipiński global.

Da się od nas w to grać?

U mnie nie chcę ruszyć na W10.
A może Dekaronik jakiś ?

Coś z tym było na w10 ale nie mogę znaleźć nic konkretnego

A jakie masz obiawy?

Launcher się uruchamia ale po GAME START nic się nie dzieje

Wyslij mi na pw discorda to jutro sie zgadamy i cos ogarniemy.