Szukam zespołu

Od niedawna nie mam czego słuchać, mam ochotę na coś ciężkiego, z metalowymi riffami, ale BEZ growlu, tylko zwykłym wokalem. Tak więc pytanie kieruję do was - znacie coś? Pozdrawiam.

Jak lubisz symfoniczny/power metal to kilka mogę polecić:).

Serenity, Avantasia, Edguy, Battle Beast, Dreamtale, Hammerfall, Rhapsody, Sonata Arctica i to by było na tyle z tych, które osobiście lubię, a są bez growla:).

ja sie na tym nie znam, ale : Yngwie Malmsteen

https://www.youtube.com/embed/pB9DHFUIrbA

pare lat temu mialem okazje gdzies uslyszec, a to chyba te klimaty co chcesz :D

Pantera, Dream Theater, In Flames, Disturbed, Avenged Sevenfold, Five Finger Death Punch.

Najlepiej by było żebyś podał przykład jakiegoś zespołu/ gatunku żeby wiedzieć w którym kierunku iść.

Zespoły których słucham - Acid Drinkers, Black River, Unleash The Archers, Amon Amarth, Eluveitie. Z lżejszych to SOAD, Kabanos, Dead Sara, coś z Skilleta. Nie wiem dlaczego, ale jakoś nie umiem przekonać się do tych starych kapel. Jedynie Iron Maiden.

Disturbed znam, A7X, FFDP też. Panterę również znam.

In Flames wydaje się fajnym zespołem, aczkolwiek muszę trochę więcej przesłuchać. Jak będę miał chwilę czasu to przesłucham kawałki od TehNoizee.

Za power metalem nie za bardzo przepadam. :/

trivium, stone sour

Autor prosił bez growlu, a z tego co widzę to przynajmniej połowa z tego co niektórzy podali ma growl jakich mało -_-.

Anthrax,Megadeth,Annihilator,Texas hippie coalition,Volbeat,Testament, Motorhead,Pantera

Coś z tego powinno Ci się spodobać ;)

Ostatnio znowu wróciłem do Biffy Clyro. Ostrą muzyką bym tego nie nazwał chociarz czasem zdażają się mocniejsze wejścia.

Od niedawna nie mam czego słuchać, mam ochotę na coś ciężkiego, z metalowymi riffami, ale BEZ growlu, tylko zwykłym wokalem. Tak więc pytanie kieruję do was - znacie coś? Pozdrawiam.