Szukam

witam serdecznie szukam dobrego serialu takiego, którego odcinki trwają 20-25 minut, the big bang theory, himym, men at work oglądałem, poszukuję czegoś nowego, może być komediowy, ale nie musi być, ważne żeby był dobry i wciągający

komediowe:

Różowe lata 70, Trzecia planeta od słońca

Fantasy, rycerze inne duperele:

Wikingowie, Gra o tron

Detektywistyczne, sensacja:

Detektyw, Sherlock, Elementary, Ripper Street

Gangsterskie:

Rodzina Soprano

Tylko komediowe mają krótkie odcinki po 30 minut reszta jest dłuższa, a Sherlock to mini serial gdzie jeden odcinek trwa 1,5 h.

Komedie:

Friends (Przyjaciele), jeśli jakimś cudem jeszcze nie oglądałeś.

Two and Half Men (Dwóch i pół)

Men Behaving Badly (Niegrzeczni faceci)

3rd Rock from the Sun (Trzecia planeta od Słońca)

Sc-Fi:

Battlestar Galactica, Farscape (Ucieczka w kosmos), no i oczywiście stary dobry Star Trek: The Next Generation

Gangsterskie:

Rodzina Soprano

dwóch i pół, wikingowie, gra o tron pooglądałem, elementary jestem za połową drugiego sezonu, friends jakoś tak średnio mi podchodziło jak się kiedyś do tego zabierałem, ale może znowu spróbuje

Polecam House of cards lub Gra o tron

house of cards pooglądane

house of cards i sherlocka musisz obejrzec ;p

dodam od siebie hannibala

odcinki 20-25min? to nie anime

hannibala też oglądałem :v

Polecam The Strain a z 20 minutowych to Domowy Front

sherlock?

Hoży doktorzy

Community

Californication

dlaczego nikt nie napisał o tych serial? :D

1 i 3 maja po 20-30 minut a 2 nie wiem ile ma.

White Collar

Supernatural serial genialny, odcinki 40 minutowe.

Supernatural? szczerze bardziej badziewnego serialu nie widziałem... ah ta gra aktorska i główny aktor z pochodzenia Polak nie potrafiący wymówić swojego nazwiska po polsku.

Może coś starszego typu:

Allo Allo czy jakoś tak :D

Świat według Bundych

Świat według kiepskich

Happy Endings. Jakoś nie mogłem się zebrać do obejrzenia całości, ale te kilka odcinków które oglądałem dawały rade, więc polecam ^^

1. Arrow

2. Spartacus

3. LOST

4. Skazany na śmierć

5. Beauty And The Beast

6. Agenci tarczy (agents of s.h.i.e.l.d)

7. Flash(ale dopiero wychodzi, jak Ci sie arrow spodoba to to takze)

8. Herosi

9. Grimm

Te seriale które ci podałem to są dla mnie najlepsze jakie istnieja, tak wciagaja ze teraz jestem uzalezniony od serialow tego typu ;/(czasami po 15 odcinkow ogladalem, normalnie 0 zycia przez te zajebis*e seriale)

Ogladalem pare odcinkow "gry od tron" nie wiem czemu ale nie podeszlo mi tak samo breaking bad, rodzina sporano , friends i w chu* wiecej.

Californication, hozy doktorzy .... jest duzo. Szczególnie na 13 ulicy albo na comedy central jest sporo fajnych seriali

brooklyn 9-9

i jeśli jednak zdecydowałbyś się na dłuszcze seriale ( tzn odcinek ok 40minut ) to polecam walking dead

Ash vs Evil Dead polecam gorąco :D

Supernatural? szczerze bardziej badziewnego serialu nie widziałem... ah ta gra aktorska i główny aktor z pochodzenia Polak nie potrafiący wymówić swojego nazwiska po polsku.

Może coś starszego typu:

Allo Allo czy jakoś tak 

Świat według Bundych

Świat według kiepskich

Whoo odswieżone po milionie lat nawet nie zauważyłem