Szukamy gildii FFXIV serwer Moogle

Cześć, ja i mój kolega szukamy gildii na serwerze Moogle (obojętnie czy polska, czy wielojęzyczna, byle była aktywna i chętna do współpracy).

Oboje jesteśmy raczej ogarnięci w standardowych contencie, bo we dwójkę nie da się raczej zrobić savage czy extreme, a na randomów nie ma co liczyć.

Ja mainuje głównie RDM, jednak dobicie tych 10 poziomów do 70 w PLD czy AST to nie jest problem, bo już wcześniej grałem i na tych klasach.

Kolega raczej gra WHM, ale wnioskując po jego wylevelowanych klasach to i BLM nie będzie problemem do podlevelowania.

Obecnie jesteśmy w gildii GUARD, jednak jest ona jedną nogą po drugiej stronie, przez co niczego nie da się z nimi zorganizować.

Kontakt tutaj lub w grze po 17, mój nick Loc’ Iah

(właśnie zauważyłem, że wstawiłem temat w złą kategorię, jak można, proszę moderację o przeniesienie)

Nie wiem jak jest teraz z aktywnością bo od jakiegoś czasu nie jestem na bieżąco z FFXIV, ale SeeD (http://ffxivseed.guildwork.com/recruitment) jest jedyną polska gildia o której słyszałem, że raiduje, inne chyba umarły/nie reklamują się.