Szukamy osob do Rohan Online Sea OBT 31.05 Start serera o godz 10.00 rano

Mi wyskakuje jakiś błąd https_server_status po kliknięciu login

Bo inspekcje mają w chwili obecnej,tak an FB piszą, ale mimo to powinna być listwa serwerów/a, a tak owej nie ma.

PS. Spróbuj z folderu gry odpalić jako admin plik Loader, powinno pomóc.

Nick w grze- Radas zapraszam do wspólnej zabawy :slight_smile:

nick w grze KOSIARZ

Szczerze to się zraziłem,ale nie grafiką itp. Lecz ciągłym szukaniem co gdzie jest, wszyscy mają nicki klas postaci, od 15 min latam jak głupi szukajac npcków od questa…Nie wspominając, ze nie mogę wysłac wispa.

bo wziełeś dhana lub dekana, mają venagnce system to się wyłącza po tuotorialu… Mnie trchę ping odstręcza…

No to fakt ping troszkę daje w kośc, jestem zupełnie zielony w ta grę. Wiec latam i bije bez skilli, bo nie wiem co, gdzie i jak.

no mi wywaliło grę i już się nie mogę zalogować :confused: także chyba odpuszcze.

jak wysłac whisper?

Polecam wbic na ts i tu sie wszystkiego dowiecie :wink:

1lajk

Wbij ts wszystko Ci powiedza ludzie :wink:

1lajk

nie da rady nie mam słuchawek

Siemka, i jak wrażenia z gry? Jak atmosfera na serwerze? Opłaca się grać? :stuck_out_tongue: kilka lat temu grałem w Rohana i chętnie bym pograł na nowo :blush:

atmosfera OK ludzi sporo

Tylko marea server jest dostępny ?

tak

Nie no normalnie gitez - serwer full i nie można na niego wbić :smiley: akurat kiedy jest exp weekend :slight_smile: Szacun dla playwith.

MOZNA WEJSC staraj sie pare razy wejsc na serwer

Po godzinie udało się wejść :wink:

BTW.

idziecie od razu w pvp czy na początek exp? jeśli chodzi o polską gildię?

exp jak narazie a potem jazda pvp

Chętnie bym dołączył, ale dopóki lvl się nie wbije to nie chiałbym się angażować w niepotrzebne pvp
.