Szukamy osob do Rohan Online Sea OBT 31.05 Start serera o godz 10.00 rano

Jaka jest sytuacja z pingiem, bo pograłbym z wami

Ping jest normalny :slight_smile: Można śmiało grać.

To aż niewiarygodne, że ludzi jest tak dużo. Nie ma żadnego wolnego spota. WIęcej populacji niż przy starcie Rohan BLood Feud. Oby nie zj*li gry Item Shopem.

Właśnie ściągam gierkę i może dołączę do zabawy :blush: powiedzcie mi jak z buildami? Korzystacie ze starych forum, starego doświadczenia czy po prostu póki co dajecie jak uważacie?

Skille są troszke pozmieniane, trzeba czytać wszystko i troszke przemyslec sprawe :slight_smile: Wbijaj do nas na TS to wszystko Ci wytłumaczymy. Chłopaki z gildii mają najwyższe poziomy na serwerze no i mogę śmiało powiedzieć póki co podjazdu do nas nie ma :wink:

Hejka. Mam pewien problem. Być może ktoś jest w stanie pomóc. Mam Windowsa 10.
Dzisiaj odpaliłem PC’ta, a w folderze ROhan znikneło połowe plików, w tym główne czyli loader.
Potem chciałem zainstalować ponownie, ale plik instalacyjny na moich oczach zniknął…
ANtywirus wyłączony. Jedynie zapora windowsa działa. Pobrałem plik ponownie i chciałem dodać wyjątek, natomiast od razu po zakończeniu pobrania plik został usunięty automatycznie. Ktoś wie o co kaman?
Nigdy wcześniej z takim czymś się nie spotkałem.

Sprawdz raz jeszcze czy nie masz włączonego antywira jakiegoś bo wygląda to na jego robote.

No właśnie wyłączony :frowning: ściągam już 3-ciraz klienta i próbuję…moża zapora windowsa…

Jeżeli chcesz to mogę Ci wrzucić na google drive instalke spakowaną w rar. Wtedy przynajmniej nie usunie Ci tego instant.

Jak możesz to zapodaj. Nie wiem co jest grane.

Ok, daj mi chwilę.

https://drive.google.com/file/d/1ixU_T5YbKJXzLlPrPNZt5ZkoPkRxxTPp/view?usp=sharing

Dzięki, zaraz pobiorę

Właśnie mam zamiar pobrać Rohan i chciałem zapytać czy sporo tam gra polskich graczy

Witam , rozumiem , ze nowy serwer to Marea ? i na tym serwie gra wiekszość z was ?

nowy server to Silva, a wiekszosc ludzi gra wlasnie na serverze Marea, w tym gildia z tego tematu, dlatego sa takie problemy z dostaniem sie do niego w godzinach szczytu, dlatego dla niektorych moze byc to frustrujace, zwlaszcza dla nowych graczy, poniewaz sama proba dostania sie na server moze zajac nawet do 20 min :frowning:

No właśnie. Miało być pięknie a wyszło jak zawsze. Od piątku nie mogę się zalogować na serwer. Ludzie mają już 100+ lvle a ja stoję na 58…Ludzie logują się po 3-4 konta na kioski i exp na kilka postaci a masa ludzi odchodzi z gry bo nie może się wbić…Gdybym wiedział zacząłbym na Silvie, ale teraz za dużo itemów z IS poszło w postać i żal tego marnować…generalnie kiszka i tyle.

Hej, jak zobaczyłem tego newsa to aż w szok wpadłem, miałem kilka latdni z Ta gra na karku :smiley: jak rób ma wygladacto w tej wersji? P2W dalej, czy moze coś z tym zrobili? Myśl o powrocie nie daje mi spokoju. Tylko nowa klasa mnie odrzuca, ale na to chyba przymknąć oko można.
Skille podobno zmienione tak? Gdzie można o tym poczytać?

dzieki za pomoc Asterek !, dla pełnej jasności , oba serwery sa “nowe” , kiedy przepełniła się Marea , został otwarty Silver ?
Trochę słabo iśc na Silvera kiedy mówisz że wiekszość PL gra na Marea , dlugo utrzymuje sie taka sytuacja ze serwer jest cały czas FULL ?

Jeszcze pytanie co don skilli: pozmieniali coś? Można gdzieś to podejrzeć? Czy trzeba zrobić każdą postać z osobna i podejrzec drzewko?