Szukamy sponsora oraz serwerów na nowy projekt serwerowni!

Można zamknąć ;)

Po pierwsze nie napisałeś nic o Waszym doświadczeniu. Po drugie brak jakichkolwiek informacji na temat samego projektu serwerowni, w czym miała by być lepsza niż pozostałe/na czym polega jej innowacyjność. Nikt, dosłownie NIKT nie zasponsoruje czegoś takiego. Enjoy!

Po pierwsze nie napisałeś nic o Waszym doświadczeniu. Po drugie brak jakichkolwiek informacji na temat samego projektu serwerowni, w czym miała by być lepsza niż pozostałe/na czym polega jej innowacyjność. Nikt, dosłownie NIKT nie zasponsoruje czegoś takiego. Enjoy!

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej napisz na GG:11114060

Ale w planach zakup domeny? domena to raptem 12zł

Ale w planach zakup domeny? domena to raptem 12zł

Posiadamy już stronę na xaa.pl Na przykład na home.pl koszt rejestracji to 9,99PLN (plus 23% VAT). Potem cena przedłużenia to 99 PLN (plus 23% VAT) na jednek rok.

Posiadamy już stronę na xaa.pl Na przykład na home.pl koszt rejestracji to 9,99PLN (plus 23% VAT). Potem cena przedłużenia to 99 PLN (plus 23% VAT) na jednek rok.

ty tak specjalnie wybrales najgorszego i najdrozszego dostawce czy po prostu nie ma cie pojecia gdzie brac domeny?

ty tak specjalnie wybrales najgorszego i najdrozszego dostawce czy po prostu nie ma cie pojecia gdzie brac domeny?

Cena hurtowa Domena PL:40,00 zł Domena funkcjonalna:30,00 zł Domena regionalna:10,00 zł Domena.com:22,00 Domena:eu:16,00 zł

I nie chodzi tutaj tylko o cene ale też o funkcjonalość i pewność, że nie zwiną się z rynku niespodziewanie wraz z danymi klientów.

Zresztą do wyboru jeszcze jest czas w tej chwili mamy już domene xaa.pl

Na dobrą sprawę nie nic nie wiemy o tym projekcie. Szczegóły na gg ? Ale po co, skoro zamysł projektu powinien znaleść się już w temacie. Nikt nie wejdzie wam w to, bo nikt nie wie o co chodzi i nikt nie będzie na siłę się starał dowiedzieć to wy musicie przekazać swój pomysł i zainteresować nim właściwe osoby, a nie na odwrót.

Ja bym zasponsorował (dla mnie to żaden pieniądz, więcej wydaję na głupoty) ale nie zrobię tego bo nie budzicie mojego zaufania.

Sponsorować to można poważnych ludzi, sama nazwa wskazuje, że takimi nie jesteście.

Mogę wam udostępnić miejsce na moim serwerze dedykowanym + subdomena m-struzik.com.pl lub blessgame.pl ale lepiej własną domenę + baza danych.

Miejsce na dedyku 500GB / brak limitu transferu. Aktualnie stoi tam mój portal nad którym pracuję + parę innych rzeczy.

"Warunkiem uzyskanie darmowej domeny i serwera , jest pokarzecie że nie jesteście pierwszym lepszym teamem z osiedla .

Jeśli jesteście zainteresowani kontakt PW lub email:


mateusz.struzik@m-struzik.com.pl

admin@blessgame.pl

Pozdrawiam
Mateusz Struzik

M-STRUZIK
Jana Ch. Paska 10/29
25-108 Kielce
NIP: PL6572808255
email: mateusz.struzik@m-struzik.com.pl

Sponsorować to można poważnych ludzi, sama nazwa wskazuje, że takimi nie jesteście.

Oceniasz po nazwie? To raczej ciebie nie można brać za poważnego człowieka.

Ja bym zasponsorował (dla mnie to żaden pieniądz, więcej wydaję na głupoty) ale nie zrobię tego bo nie budzicie mojego zaufania.

Przykro mi -_-

warn_ico.png
Spam ~ NS

Z takim podejściem żadnego sponsora nie znajdziecie...

Z takim podejściem żadnego sponsora nie znajdziecie...

Tak się składa, że znaleźliśmy :) dziękuje i żeganam.

Można zamknąć

Szukacie graczy, modów, grafików czyli tak naprawdę macie lub będziecie mieli stronkę bądź forum i już znalazł się sponsor...ta jasne.....

Szukacie graczy, modów, grafików czyli tak naprawdę macie lub będziecie mieli stronkę bądź forum i już znalazł się sponsor...ta jasne.....

No popatrz a jednak mamy i to już 2 ;) A strona za chwilę będzie gotowa.

W sprawie moderatorów grafików itd. pisać na gg :)

Mówiłem koniec tematu, można zamknąć.

Można zamknąć ;)