[Szukamy Testerów] Nowy autorski Manager Pilkarski

Witam

//Zmianiam treść posta aby nie tworzyć nowych bezsensownie

Mamy juz wersje Alpha, zapraszamy serdecznie zainteresowanych na PW GG lub Discord lub na forum w Grze

ADRES: http://www.golonline.pl -> Zapraszamy

......

Poszukujemy kilku testerów którzy będą grali przez 1 przyspieszony sezon i oczywiście pomoga w wyłapaniu błedów bo jak wiadomo takie zawsze się pojawią.

Serdecznie zapraszam i poniżej screeny do wglądu z wersji Alpha :)

Wszyscy zarejestrowani w grze otrzymaja później specjalny dostep :)

Pierwszy screen prezentuje relacje live z meczu. Oczywiście minuta po minucie akcja po akcji, wraz z możliwością przeprowadzania zmian w trakcie meczu.

Mamy bardzo duzo funkcji jak bukmacherka turnieje towarzyskie infrastruktura stadionowa i klubowa, wszystko ukończone lecz wprowadzać będziemy je systematycznie.

Nie trzeba dużego rozgłosu, będzie to osobisty projekt hobbistyczny tak że zapraszam na do kontaktu

Screen_2.jpgScreen_3.jpgScreen_4.jpgScreen_1.jpg

6 miesięcy temu szukałeś ludzi do gry "mmorpg" szukałeś przede wszystkim mapera, pisząc że ostatnio zacząłeś prace nad nią i masz tam już "sporo" ukończone i nic więcej, a dziś piszesz że od 2 lat pracujesz nad tą grą i masz ją już w 90% ukończoną ... nie wiem dla mnie jesteś osobą która nie wie czego chce od życia i skaczesz z kwiatka na kwiatek. Swoją drogą jest Hattrick to na co nam inna gra oparta na ogarnianiu swojego zespołu? W tego typu grach potrzeba masy ludzi by to wszystko działało nie mniej jednak powodzenia.

Dziękuję za odpowiedź :) owszem oddałem grę tamto to był projekt gotowy czyli open kod z sourceforge.net pisany w innym języku raczej dla podszkolenia swoich umiejętności.. I odskocznią od managera abym miał świeży umysł... swoją grą pracuje właściwie od dwóch lat i jest to autorski projekt wkoncu ja ukonczylem w 90 procentach oczywiście nie muszę tobie przyjacielu opisywać wszystkiego. Cieszę sie że uznajesz że każdy kto tworzy grę musi robić projekt który staje się międzynarodową perełka. Ważna jest dobra zabawa i nie uznaje abym poniósł porażkę.

P. S jak uważasz że napisanie samych funkcji które mają ponad 30 tys linijek kodu w mojej grze to skakanie z kwiatka na kwiatek to chyba cie zaskoczylem. :) zaznaczę że gra posiada setki plików i jestem mimo tego z tego projektu dumny :) nie ważna konkurencja, dziękuję za szczera wypowiedź cenie So ie takich ludzi

Szukasz ludzi ale nie musisz mi jej opisywać AHA no ciekawy z ciebie twórca nie powiem, "robie gre od 2 lat jestem wstanie dać "nagrody" za testowanie i ogarnianie gry, ale ogólnie mam w nosie ile osób zagra w mój tytuł, a tym bardziej nie mam zamiaru zdradzać na forum publicznym co w niej się znajduje mimo iż została ukończona w 90% i jest mocno rozbudowana" no powiem ci takiego podejścia to ja jeszcze nie widziałem.

Znowu podziwiam twoje zaangażowanie ale mówiąc prostolinijnie nie czytaj między wierszami można tworzyć dwa projekty w jednym czasie a opisywał nie będę Ci nie gry i funkcji tylko różnic i aspektów związanych z poprzednim projektem który jak wcześniej wspomniałem oddałem a tym o którym mówimy mam już zainteresowanych którzy po obejrzeniu wstępnego że tak powiem dema są zaskoczeni w pozytywnym tego słowa znaczeniu nie potrzebne są mi twoje negatywne odniesienia do mojej osoby jak zarówno do projektu gdy ruszymy z beta wersja podeślę link abyś mógł dać upust swoim zapędą pozdrawiam

Znowu podziwiam twoje zaangażowanie ale mówiąc prostolinijnie nie czytaj między wierszami można tworzyć dwa projekty w jednym czasie a opisywał nie będę Ci nie gry i funkcji tylko różnic i aspektów związanych z poprzednim projektem który jak wcześniej wspomniałem oddałem a tym o którym mówimy mam już zainteresowanych którzy po obejrzeniu wstępnego że tak powiem dema są zaskoczeni w pozytywnym tego słowa znaczeniu nie potrzebne są mi twoje negatywne odniesienia do mojej osoby jak zarówno do projektu. Gdy ruszymy z beta wersja podeślę link abyś mógł dać upust swoim zapędą pozdrawiam //podwójny post a chciałem usunąć tylko literkę a wybaczcie urządzenia mobilne sprawiają figle.....

ODŚWIEŻAM POST I ZAPRASZAM DO PIERWSZEGO KTÓRY ZOSTAŁ UAKTUALNIONY

Witam

//Zmianiam treść posta aby nie tworzyć nowych bezsensownie

Mamy juz wersje Alpha, zapraszamy serdecznie zainteresowanych na PW GG lub Discord lub na forum w Grze

ADRES: http://www.golonline.pl -> Zapraszamy

......

Poszukujemy kilku testerów którzy będą grali przez 1 przyspieszony sezon i oczywiście pomoga w wyłapaniu błedów bo jak wiadomo takie zawsze się pojawią.

Serdecznie zapraszam i poniżej screeny do wglądu z wersji Alpha :)

Wszyscy zarejestrowani w grze otrzymaja później specjalny dostep :)

Pierwszy screen prezentuje relacje live z meczu. Oczywiście minuta po minucie akcja po akcji, wraz z możliwością przeprowadzania zmian w trakcie meczu.

Mamy bardzo duzo funkcji jak bukmacherka turnieje towarzyskie infrastruktura stadionowa i klubowa, wszystko ukończone lecz wprowadzać będziemy je systematycznie.

Nie trzeba dużego rozgłosu, będzie to osobisty projekt hobbistyczny tak że zapraszam na do kontaktu

Screen_2.jpgScreen_3.jpgScreen_4.jpgScreen_1.jpg