Szukasz ludzi do gry?[CZYTAJ]

Tera: EU

Serwer: Killian
Klasa: Lancer
Data: Popołudnia, wieczory

Tera:EU

Serwer:Freya

Klasa:Warrior,lancer lub Berserker

Data: od 9.05

TS3 ekipy na serwerze Freya: 178.217.187.112:8474 hasło mmorpg kanał tera

Tera: NA

Serwer: Lake of Tears
Klasa: Archer (30lvl+)

Nick: Sopheti

Tera: Eu

Serwer: Fraya
Klasa: Archer [11lvl w chwili pisania posta]
Nick: Gosciu

Tera: Eu

Serwer: Fraya
Klasa: archer/mogę się dostosować
Data: 09.05.14

Nick: Sazukechi

Zapraszamy na serwer Fraya kilka osób przeszło już z Killiana. Więcej informacji otrzymacie na TS3: 178.217.187.112:8474 hasło mmorpg Zapraszamy do wspólnej gry wszystkich miłośników dobrej zabawy

Tera: Eu

Serwer: Fraya - Kilian
Klasa: Priest lvl 16 [aktualnie grywam]- Sorc lvl 39
Nick: zazwyczaj laazy ale różnie bywa xD

Osoby grające na Freya zapraszamy na TS3: 178.217.187.112:8474 hasło mmorpg kanał tera

Osoby grające na Freya zapraszamy na TS3: 178.217.187.112:8474 hasło mmorpg kanał tera

czemu jest hasło ? może byś podał ;p

mmorpg

Jak się tam trzymacie na Frayi? Ilu was jest w miarę aktywnie grających?

Czemu gracie na EU? Pod kazdym wzgledem jest gorsze od NA...

tez bym pogral, lecz mam tylko instalke do NA :(

Tera: EU

Serwer: Killian
Klasa: Archer
Nicka: Browareczek
Gram od dziś

Z forum mamy 8 aktywnych graczy każdy 30lvl+ i gramy na Fraya super serwer i duża populacja jest to nawet zauważalne na starcie gry ponieważ lata dużo nowych osób.

Mam 60 warriora na Balderze, mam zamiar wrócić do gry jak wejdzie reaper dla elinki, ale nie wiem czy jest sens grać dalej na tamtym serwerze czy zrobić sobie nową postać na Killianie. Pamiętam, że jak jeszcze grałem aktywnie to było na Balderze kilka polskich gildii, a teraz widzę, że Balder, Ishara i Zuras będą połączone w jeden serwer więc populacja pewnie znowu się podniesie. Interesują mnie ofc tylko serwery PvP. Ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja na tych trzech serwerach, które dostaną merge'a w Icarunę?

nie rozumiem po co iść na ten Killian jak te PvP to tylko przeszkadza a nie daje dobrą zabawę kolo Lambertown przy moście zostałem zabity chyba z 20 razy szał a nie gra. Ekipa z forum już gra Fraya więc pograjmy wspólnie a nie rozsypaliśmy się po wszystkich serwerach.

Fujivarr, macie już jakąś gildię? też gram na Fraya, 41lvl Berserker.

Mamy założoną swoją gildię tymczasową Spong Bobs używany TS3 forum czyli 178.217.187.112:8474 hasło mmorpg i tutaj możesz nas znaleźć. Mam nadzieję że ekipa z nia nadzień będzie się powiększała i osoby które zaczynają swoją przygodę dołączą do nas bo po co rozsypywać się po 10 serwerach jak można grać wspólnie :)

nie rozumiem po co iść na ten Killian jak te PvP to tylko przeszkadza a nie daje dobrą zabawę kolo Lambertown przy moście zostałem zabity chyba z 20 razy szał a nie gra. Ekipa z forum już gra Fraya więc pograjmy wspólnie a nie rozsypaliśmy się po wszystkich serwerach.

No jeżeli ktoś nie potrafi wbić lvl capa na pvp to może faktycznie takie serwery nie są dla niego. Z tego co czytałem większość osób tutaj się wypowiadająca nie ma jeszcze capa i obawiam się z doświadczenia, że do miesiąca 3/4 tych graczy już nie będzie aktywna w grze. Serwer PvP to zawsze trochę dodatkowej rozrywki dla ludzi, którym pozostają już tylko nexusy, daily i BG.

Masz racje Pexu, Ja mam warriora 60 :P więc wiem co znaczy końcówka. Byłem za Frayą ale zrezygnowałem. Nie neguje PVE - tam jest jeszcze zabawa z Alliance bamami i wspolne wypray;]