Szybkie lvlowanie

Szukałem sposobu na szybokie lvlowanie i wybrałem tą opcje u npc

http://almarsguides.com/rift/leveling/

jakis raiding i ciagle robienie zadan ktore juz wczesniej robilem.

Jest coś lepszego? Jak sie zalapac na raidowanie na wyzszych lvlach bo ciagle latałem na 10-18lvl mobach a mam 21.

Jest jakis szybszy sposob na lvlowanie?

Co z tym robieniem dungeonami? trzeba wybrać tam kim jestem ,, gdzie to wybrac np dps'' i są one oplacalne?

Pytanie o dodatek, co on daje? Wiecej drzewek skilli? O ile o 1? Co warto kupic z item shopu zeby szybko lvlowac poza exp scrolami.

Na stronie to IA - Instant Adventures dobry sposób na lvl, możesz też chodzić na pvp tam szybko wskoczy ci 50lvl, lub dungeony, a potem idziesz na kontynent Storm Legion i tam robisz sobie carnage i questy. Raz dwa i masz 60lvl. na 58 zacznij sobie robić story w lokacjach 60 żeby odblokować daily questy i farmić.

Są 2 dodatki i każdy daje po 1 soulu do każdej klasy (mag, rogal, warrior, kleryk). Żeby wejść do dungeonu naciśnij " i " pojawi się okno z dungeonem wybierasz swoją klasę i dajesz "join" dps i support długo czeka więc zrób sobie tank albo healer.

Nic nie kupować z Item Shopu.

A te 2 dodatki gdzie kupic? Dream souls pack i storm legion souls to powinienem kupic? wyjdzie gdzies 200zł, da sie taniej kupic ?Do tego zawsze co wejde to jakies trabki slysze loyalty 1 napisz, jakies tam nagrody jak by do wybrania i sume 30tyś widać, co to za okno? Wielkie dzieki za odp. Zaden mmorpg tak mnie nie wkrecil od 2 lat :)

Dodatek daje ci tylko te soule. Możesz sobie go kupic później nie musisz teraz. Content jest cały za darmo. Mozna kupować Creditsy na platyny tylko trzeba sie pierw ich jakoś dorobić. A soule z drugiego dodatku(czy tam co to) są strasznie drogie i sam nie wiem ile osob je kupuje a ile nie.

Edit// Dream soul poprostu uzupełnia brakujące role kazdej klasie. Warriorowi heala, magowi tanka, clerowi supporta i chyba rogue tez heala. A czy powinienes to nie wiem. Ja tam nie kupywalem i gram bez problemu

Dream souls pack i storm legion souls to powinienem kupic? wyjdzie gdzies 200zł, da sie taniej kupic ? Ktory kupic jako 1szy grajac magiem?

Czyli jak kupi 2 dodatki to każda klasa dostaje po 2 nowe drzewka?

Możesz kupić Storm Legion, bo na maga ma on harbringera a to dobry soul do robienia daily questow expienai itd.

Tak 2 nowe drzewka.

Wielkie dzięki !!! ide nagrzmacać !!! X) Gra ktos na gelidra, pamieta ktoś nazwy liderów z pl guild ?

idź na Zaviel i pisz do mnie mam taki sam nick w grze jak na forum.

Na gelidrze poszukaj Steel and Magic :)

na Zaviel jest jakas PL guild, czy tylko Ty ? :P Transfer jest 1 razowy pewnie, pozniej kupie w IS transfer na przyszlosc?

@up jak mam szukać, wpisać tą guild gdzies w szukajcie czy jak? Bo dodalem niby lidera do friend listy ale caly czas mam ze offline, albo po prostu nie zaakceptował.

Z tym wyszukiwaniem to co oszukane jest :P sam szukalem i nic nie znajdywalo a jak znajdywalo to 1 osobe a jak dolaczylem to bylo 10 online. Tak samo kolegi po nicku nie chcialo dodac do friend a jak go dopiero znalazlem i kliknalem dodaj to sie dodalo. Mimo ze nick na 4 litery to ciezko pomylić.

Jak przeniesiesz postać to następnie przeniesienie będzie możliwe dopiero za tydzień. Idź na Zaviel i pisz, gildia przyjazna 15 online wieczorami ;)

napisalem na pm 0 odzewu, w grze tez nie dodaje do friedsow.. Jafademunas

Jeśli jesteś na innym shardzie to pisz Jafademunas@Zaviel, a jeśli na Zavielu to po prostu Jafademunas, po prostu czasem jest zajob i nie da się zauważyć pw :)

Przecież napisałem tobie ze sie przenioslem na twoj serwer ;x

Może będzie łatwiej, jaki masz nick??

Szukałem sposobu na szybokie lvlowanie i wybrałem tą opcje u npc

http://almarsguides.com/rift/leveling/

jakis raiding i ciagle robienie zadan ktore juz wczesniej robilem.

Jest coś lepszego? Jak sie zalapac na raidowanie na wyzszych lvlach bo ciagle latałem na 10-18lvl mobach a mam 21.

Jest jakis szybszy sposob na lvlowanie?

Co z tym robieniem dungeonami? trzeba wybrać tam kim jestem ,, gdzie to wybrac np dps'' i są one oplacalne?

Pytanie o dodatek, co on daje? Wiecej drzewek skilli? O ile o 1? Co warto kupic z item shopu zeby szybko lvlowac poza exp scrolami.