Szybkie pytanko

Witam,
Ostatnim razem gdy grałem w neverwintera (jakieś 4-5 miesiące temu) w mieście widziałem masę graczy. Teraz po krótkie przerwie zobaczyłem na steamie nevera i postanowiłem powrócić do grania. Niestety już takich tłumów nie widziałem. Jak to jest z tą grą? Grają ludzie w Polską wersję czy może gdzie indziej przeniosła się rozgrywka. A może gra umiera ?

Wydaje mi się, że nie ma Polskiej wersji jako takiej. Jest jeden serwer Europejski lub Amerykański, nie wiem. Co do populacji to wciąż gra dużo osób, nie ma problemu by znaleźć party, byleby nie przez kolejkę.

Ja gram co jakiś czas i pewnie chodzi tobie o tłumy z okazji jakiś wydarzeń. Wtedy zwykle w mieście jest tłoczno.

Witam,
Ostatnim razem gdy grałem w neverwintera (jakieś 4-5 miesiące temu) w mieście widziałem masę graczy. Teraz po krótkie przerwie zobaczyłem na steamie nevera i postanowiłem powrócić do grania. Niestety już takich tłumów nie widziałem. Jak to jest z tą grą? Grają ludzie w Polską wersję czy może gdzie indziej przeniosła się rozgrywka. A może gra umiera ?