T4l4r kanał youtube

Trzeci i ostatni gameplay z panzara. Jak obiecałem , dziś na ruszt wrzucamy klase mele , a dokładniej inquisitora ( asassina ) . Główną zaletą tej postaci jest możliwość zniknięcia przeciwnikowi z oczu , aby za chwilę poczęstować go pięknym backstabem w plecy. Postać ma niesamowity damage "od tyłu" jednak jeśli nie trafi wroga w plecy damage potrafi byc 3 razy mniejszy. HF

Od dziś zaczynamy cykl z gry neverwinter online . Mam nadzieje , że spędzę trochę więcej czasu przy tej produkcji. Na obecną chwile zapowiada się ciekawie , zobaczymy co zaoferuje nam end-game. Przejdźmy może jednak do filmiku . Ogólne informacje na temat gry . W kolejności chronologicznej : wydawca , foundry pack , ilość slotów na postać , serwery , rasy , omówienie pasywek rasowych , klasy + podstawowe skile , pkt umiejętności . customizacja postaci . W następnym odcinku wygląd drzewka skili , menu , cash shop , oraz tutorial.

Dziś przedstawiam wam arene aka battleground w neverwinter . Areny dostępne są od lvl 10 posiadają ograniczonia lvl-owe np 10-19,20-19 itd. Nie ma niestety rankingu :( Sety arenowe dostępne są za glory pkt które dostaniemy za wygraną lub przegraną. Gram obecnie control wizardem czyli dps z duzą ilością CC. Staty 18:1 więc nie było źle ^^

Witajcie w drugim gameplayu pvp:) Tym razem spotykamy się na max lvl-u czyli 60. W party nie trafił się nam żaden tank i heal ale i tak poszło wręcz bym powiedział epicko :) Zapowiadała się totalna masakra , a tu człowiek trafia na ogarniętych ludzi i wynik zaskakuje .

Taa..No całkiem fajny gameplay.Jednak dobitnie pokazuje,że w Neverwinter online nie istnieje balans w pvp.Taka podstawowa uwaga,jeżeli jakaś klasa posiada szczególne,niezwykle upierdliwe dla przeciwników zdolności to analogicznie inne klasy powinny posiadać sztuczki,tricki którymi mogą te wygibasy jakoś obejść,odbić czy unieszkodliwić.O wyniku walki decyduje wtedy po prostu ogarnięcie skili przez gracza,refleks no i ewentualnie ekwipunek.To jest mniej więcej opis pojęcia balnas klas w pvp.nie może być takiej absurdalnej sytuacji,że chodzi sobie taki mag,prawie nikt nie może nawet do niego podejść,oprócz trickster rogue i spamuje sobie miło skile,freezuje,wali buły z mega damagem i sporym zasięgiem i śmieje się przeciwnikom w twarz.To nie jest pvp to jakaś parodia :D.Bez urazy,ale w takim L2 na przykład nie było by Ci do żartów jak byś zjechał na hita od assasina.Shadow step za plecy,jeden bacek i gleba.Mam nadzieję że PW zrobi coś z tym balansem,a właściwie jego brakiem bo na razie to są jakieś jaja,mające niewiele wspólnego z prawdziwym dobrze wyważonym pvp.

Powiem ci tak ogarniety asasin sciaga mnie w 2 sekundy , nie jestem w stanie nic zrobic ze wzgledu na silence . Tylko przeciwnicy nie byli ogarnieci za bardzo.A moj team wrecz przeciwnie , kiedy tylko jakis asek siadl na mnie odrazu dostawal silence od drugiego aska lub stun. Tak naprawde zabic cleryka ( za duzo shieldow i tarcz zeby przebic to dps ) czy wariora ( ktory ma doskok , stun + sprint ) praktycznie jest niemozliwe . Jedyne oplacalne cele dla cw to tank , odsloniety rogal i warior na uber dps. Wiec wedlug mnie balans jest :)

Jako że neverwinter zraził mnie ilością bugów , oraz nagminnym wykorzystywaniem ich przez graczy , robie sobie przerwe od tego tytułu. A najlepsze na chwile nudy są meczyki pvp w guild wars 2 :) Sprawdziłem nowy patch 28.5. mają zostać wprowadzone prywatne serwery "arenowe" , więc zapowiada sie ciekawie. Przejdźmy jednak do meritum czyli filmiku . Na pierwszy ogień chciałem pokazać jak działa najszybsza i najprostszą możliwa forma pvp w gw2 a jest nią hot join . Wybieramy sobie serwer z 200 dostępnych i dołańczamy do gromadki zergów. Zero taktyki pure zerg tak po krótce można nazwać ten mod :) W następnym zaprezentuje gre turniejową .

Bry dzionek. Drugi filmik o pvp w guild wars 2 . Tym razem jednak spotykamy się na arenie typowo nastawionej na team play , czyli rozgrywka drużynowa 5vs5. Ten typ gry wymaga w miare ogarnięcia i zgrania. Polecam go dla graczy którzy mają min ten 20 rank pvp. Ponieważ teamy które spotykamy mają przeważnie średnią 40 + , a brak matchmakingu sprawia że newbie trafiają na kox skład. Miłego oglądania:)

Jeżeli poprawi się jakość dźwięku może być bardzo dobrze, a teraz jest pozytywnie. Gadane masz :)

Pewnie chodzi o micro ? Narazie nagrywam na " biedronkowym" jednak z czasem zaopatrze sie w coś lepszego :) No i w tym filmiku niestety słychac lekkie klikanie w tle od czasu do czasu , dopiero po dodaniu to zauważyłem . Next razem musze lepiej ustawić wytłumianie otoczenia :)

Bry dzionek. Trzeci filmik o pvp w guild wars 2 . Tym razem jednak spotykamy się w świecie walk między serwerowych czyli World vs World . Początkowo przedstawiam ogólne info na czym polega mod . Więcej pve niż pvp tym razem , jednak końcówka mam nadzieje przypadnie wam do gustu i pokaże czym jest naprawde www ^^

. Witajcie w pierwszym odcinku z gry Dragon Prophet . Jak to standardowo bywa na samym początku ogólne informacje o grze . Wybór serwerów , dostępne klasy , customizacja , opis menu oraz cash shopu.

Ps. Sry za kwadratowy obraz ale DP nie potrafi zmienić rozdzielczości na inna niż pulpitowa . Zmiana rozdziałki w grze nie zmienia jej w ogóle . Trzeba zmienić rozdzielczość pulpitu dopiero wtedy wl gre . Jeśli wł gre wcześniej musimy zresetować klienta gra aby zadziałała zmiana .Next filmik będzie już ok

:)

Drugi fimik i ostatni z DP . Dość tej męczarni w tym zbugowanym świecie . Zapowiedziano na start open bety pvp , więc pytam się gdzie ono jest ? Jak zauważycie w filmiku mapy pvp świecą pustkami ze względu na chore opłaty . No cóż poszukajmy może wyzwania w pve . 30 lvl sorc vs 52 lvl mob nie ma problemu . Sztuczna inteligencja przeciwników na poziomie bakterii . Dodajmy do tego mase bugów i wychodzi przepis a crap totalny . Zresztą sami spójrzcie ^^ +

Czuje duzo minusów , ale cóż . Filmik to tylko MOJE zdanie , jak komuś się nie podoba trudno :)

Ode mnie jak najbardziej plus, za co masz niby dostać minusy, za to że powiedziałeś prawdę ?

Z braku dobrych mmo do pogrania , wracam na chwile mam nadzieje do świata Tyri w guild wars 2 . Tym razem , nie typowo , zaprezentuję jeden z dungeonów w wyżej wymienionej produkcji . Dokładniej ujmując , Citadel of Flame scieżka nr 1 ( każdy dung ma takie 3 ). Przy ogarniętym party można to zrobić w 10 min ale jak zobaczycie zdarzają się niestety total nie ogary :( Po męczarni jednak sie udało ^^ BTW Jutro startuje nowy event zwany dragon bash , musze mieć te epickie wingi *_*

Witajcie ponownie w świecie Guild Wars 2 . Dziś sprawdzamy now mini - patch dragon bash, Ten filmnik pokazuje jak zrobić 7/10 eventów (małę tipsy jak ogarnac event w miare szybko bez wydawania golda ) potrzebnych na shater wingi . Czemu tylko 7 spytacie ponieważ reszta będzie dostępna dopiero po 18.6 . Oczywiście zaraz po dodaniu reszty eventów kolejny poradnik.

UWAGA

Przepraszam za przycięcia z obu stron ekranu w filmiku . Musiałem nagrywać na moim laptopie który obsługuje rozdzielczości tylko 16:10 . Jestem w trakcie naprawy moje pc-a next filmik będzie już wyglądał normalnie ^^

Druga część poradnika . 18.6 udostępniono kolejne 2 achivmenty , które można zaliczyć . Jednym z nich , jest solo instancja (możliwa do ukończenia jednorazowo na konto ) . Także radze wsłuchać się w historie :) Co prawda spodziewałem się czegoś wiecęj , ale cóż nie zdradzam sekretów . Drugi event identyczny z holographic minions , z tą różnicą , że musimy podpalać "smocze drzewa" . Troche musiałem się naszukać , zanim wpadłem na jakiej zasadzie wyświetlane są te pkt ^^ Kończące eventy 19-20 wrzuce już razem około 21.06 .

Nowy patch dodający kolejne eventy oraz dungeon. Na pierwszy ogien , zajmiemy się najciekawszym czyli wlasnie nowa instancja. Nagranie przyśpieszone dwu krotnie aby nie było za długie do oglądania. Poradnik zawiera 100% dungeonu z tipsami jak pokonać bosy + mini eventy.

Druga część poradnika , do patch Sky Pirates . Tym razem zajmiemy sie exploracją . Dokładniej ujmując achivment , History Buff do zaliczenia na 100% . A następnie "main " zadaniami na zdobycie mini peta , czyli ubiciu różnego rodzaju sky piratów , rozproszonych po całym świecie tyri. Trzecia część poradnik skupiona na cache. See you soon

Trzecia i ostatnia część poradnika do sky pirates . Tym razem zajmiemy się zaliczeniem wszystkich cache achivmentów . Zaczynamy od najprostszych aby stopniowo dojść do tych bardziej zaawansowanych i skończyć na pvp cache.