Ta gra ma jakies abonament ?/item shop wytlumaczenie

Na keye pl są jakies prepaidy 30dniowe, o co chodzi?

W item shopie są poty na 160% expa,kiedy warto uzywać takie poty, daja one tez wiecej xp za questy?

Gram na EU

Jeśli to kupisz to dostaniesz patrona 30dni.

Moim zdaniem potów nie warto brać ,bo masz mniej frajdy z gry szybciej ci się znudzi.

Te prepaidy to pewnie patron taki system konta premium lecz nie daje za wiele malo o tym wiem ale na ta chwile po 2 dniach darmowego patrona widze ze daje dodatkowe skile a raczej przyzywanie NPCtow np. trenerow, bankiera, sklepu itp oraz potki wraz z startem patrona na expa oraz skila ktory pozwala nam widziec na mini mapie artefakty... wiecej udogodnien nie odnotowalem ale to moze dla tego ze nie mam jeszcze przyzwoitego lvla.

A poty do expa nawet juz na pierwszych lvlach warto odpalac dzieki tym 1-2lvl do przodu jestesmy w stanie robic szybciej misje oraz wiecej ich na dany teren dostajemy bo bez tego nadmiaru lvla czasami oddajemy misje wbijamy lvl i dostajemy misje znowu tam gdzie przed sec robilismy a czasami to dosc daleko.

Wracajac jeszcze do patrona ta gra nie ma w sobie P2W praktycznie wszystko co jest w IS mozna kupic tez za normalna walute lub eventowa, wiec watpie by ten patron dawal jakies nadmiary mocy bez ktorych nie da sie grac.

@ Prosze

*Earn +15% currency (always on).

*Daily XP boost helps you level faster to 60 and beyond. - Skill

*instant access to your Banker, Guild Banker, and Trainer.

*Daily boost to RIFT currencies like Plaques of Achievement (dungeons), Marks of Ascension (raids), Craftsman Marks, and more!

*Travel faster with +10% Mount Speed (always on).

*Daily boosts to PvP XP and reputation gain.

*Get 10% off all purchases made with Credits in the RIFT Store.

*Move to the front of the line when your shard is full.

*Daily boost to PvE reputation gain.

*Earn more veteran rewards the longer you subscribe.

*Get +10 to your Daily Quest limit!

*Reveal artifacts on your minimap for 30 minutes each day! - skill

*Get a free Greenscale’s Supply Crate each week.

Jak dla mnie bez szalu.

Na keye pl są jakies prepaidy 30dniowe, o co chodzi?

W item shopie są poty na 160% expa,kiedy warto uzywać takie poty, daja one tez wiecej xp za questy?

Gram na EU