Tablet do notatek

Siema, poszukuę tabletu głównie do robienia notatek/przegladania internetu itd.
Myślałem nad iPadem mini 6gen czy iPadem air 4gen, ale otwarty jestem na inne propozycję, może być też na androidzie.
Budżet mniej więcej 2000/3000zl

a to juz Tablet trzeba, ja tam pamietam ze notatki to papier/zeszyt raczej :smiley: grubo.

Siem

No generalnie KAŻDY tablet posiada te podstawowe funkcje. Więc nawet możesz kupić coś najtańszego i robić te notatki. Co więcej jeżeli faktycznie chodziło by o robienie notatek itd to możesz kupić klawiaturę zewnętrzną do telefonu i robić notatki. Kwestia czy ty chcesz robić to co napisałeś czy może przylansować się bo płacić 2-3k tylko za coś co ma każde urządzenie tego typu to tak trochę śmiesznie. Imo jak już uparłeś się na coś takiego to sprawdź zestawienie tańszych tabletów które oferują najdłuższy czas trzymania baterii (czyli pewnie z nie największą matrycą) i to generalnie tyle. Resztę jak płacenie za markę (w przypadku robienia tych notatek) to tylko lansowanie się nic więcej.

Ogólnie jasne, ze wystarczy tutaj jedynie notatnik czy zeszyt, ale czasami tablet się przydaje :wink: Szczególnie jeśli chcesz porównać informacje na wykładzie do informacji, jakie masz w sieci. Poza tym znacznie wygodniej jest je wyszuklać na większym ekranie niż ekran telefonu.
Aktualnie pod uwagę biorę najbardziej ten model https://ispot.pl/ipad-mini-64gb I chyba na niego właśnie się zdecyduję.