Tablet na studia

Hej, ! pytanie głównie do studentów, ale też osób, które na co dzień używają tabletu do pracy. Szukam jakiegoś modelu, który umożliwi mi robienie notatek na studia. Studiuję dziennie i dostaję mnóstwo kserówek i materiałów do uzupełniania na e-mail.

Przepisywanie tego z telefonu/laptopa do zeszytu papierowego jest męczące i wszystko się miesza, zajmuje więcej czasu. Jestem też dziwnego rodzaju „perfekcjonistą” - jak coś na papierze mi nie wyjdzie, chociażby nierówno napisana jedna literka, to wyrywam całą kartkę i piszę wszystko od początku, tym sposobem potrafię siedzieć nad notatkami kilka godzin, ale nie dokończyć niczego. !Drukowanie tych kartek jest też nie dla mnie, bo czasami zapominam albo je gubię, mimo posiadania segregatora. Mam laptopa, ale nie trzyma baterii, poza tym jest ciężki - nie chcę nosić go ze sobą na zajęcia.
Chcę mieć koniecznie wszystko w jednym miejscu, inaczej robię się kompletnie nieproduktywny i myślę, że tablet to idealne rozwiązanie.
Moje „wymagania”: jakieś 64gb pamięci, dobra bateria, najlepiej w zestawie rysik, wolę Apple od rzeczy z Androidem, zastanawiam się szczególnie nad ipad air https://ispot.pl/ipad-air