Taern - Ekipa do gry

Witam,

Po tysiącach godzin spędzonych na szukaniu nowego mmorpg, zdecydowałem się właśnie na TAERN, z tego co widzę gra lata swojej świetności ma już za sobą, ale jest online i tak sporo osób.

Dlatego chciałbym zapytać czy są jakieś chętne osoby do wspólnej gry? Jedynym moim wymaganiem jest wiek - 24+ :slight_smile:

wymagania masz zbyt mocne jak na te forum ^^ a co do lat swietności one wrócą jak wyjdzie wersja “2.0” jednak miała byc już jakiś czas temu a na tą chwile nawet nie słychać infa o tym.

Już chciałem biadolić że wyśrubowane wymagania jak na to forum ale uświadomiłem sobie że mieszczę się w tym przedziale :confused:
Potrafisz człowieka zdemotywować :smiley:
Co do gry również jak wiele osób czekam na 2.0 ale od czasu do czasu mógłbym coś sporadycznie w pracy pograć jak znajdzie się chwila :slight_smile:

chętnie zagram, tylko odrazu mówię ze to pierwszy raz kiedy styczność bd miał z tą grą, wiec proszę o rady jak coś

Hejka, wcześniej pogrywałem już w Taerna ale chętnie do niego powrócę pisz pm :slight_smile:

kto kim bd grał jak można wiedzieć

Jeżeli macie jakiegoś discorda łatwiej było by się porozumieć :slight_smile:

ja zaraz wrzucę

https://discord.gg/FBcDq

Cześć, czy mogę prosić o odnowienie zaproszenia do Discord, o ile jeszcze gracie?
Jestem zielony jeżeli chodzi o Taern, mam 25 lat. Szukam czegoś, w co będę mógł właśnie pograć na laptopie.

1lajk

pw poszło

ktoś chce discorda to pw

up

Jak coś gram na Duneb, 26lvl brb.
nick: Papitooo

Jak chcecie pofarmić jakieś krzyże to dodawać :slight_smile:

Witam!
Z racji że wow classic już mnie trochę znudził, postanowiłem dać kolejną szansę Taern. Jeżeli byłby ktoś chętny do rozgrywki to Serdecznie Zapraszam!

W grze odbył się merge serwerów, także teraz gram na “Tolnor” nick: Papitooo

Siemka jezeli dalesz szuksz to chetnie bym sprobowal sil w tej grze . Kim grasz jezeli mozna wiedziec ?