Tagi przed artykułami o grach mobilnych i przeglądarkowych

Tytuł mówi sam za siebie. Nie wiem ile to już czasu użytkownicy w komentarzach pod artykułami (nie wiem, wy to w ogóle czytacie te komentarze ?) o to prosili i jak wielu nas było, dlatego piszę to tutaj. Proszę abyście dawali do swoich artykułów o grach mobilnych i przeglądarkowych TAG typu [MOBILE] czy [Web] czy tone innych można wymyśleć, po to, aby dać od razu sygnał o czym jest artykuł. Wchodzę tutaj codziennie i czytam każdy artykuł, i za każdym razem artykuły o tych pseudo grach jest pisany jakby to był kolejny temat o grze pokroju GW2 czy WoW. Nie jest, nie będzie, a wielu ludzi GARDZI tymi grami i nei chce o nich słyszeć, dlatego też proszę aby zrobić taką zmiane. Ona nawet nie będzie was kosztować NIC, jedyne co to guru czy PerfiX będzie tracił 1 sekunda życia aby dodać do tytułu artykułu kilka znaków więcej.

Skoro nie przeszkadza wam fakt, że wszystkie newsy o League of Legends czy czasami nawet Fortnite walicie na tą drguą stonę, która swoją drogą też jest niezrozumiała dla mnie, na której do tej pory, ilość zarejstrowanych użytkowników jest marna, i nie dziwie się, ja też nie mam zamiaru logować się dwa razy do tego samego serwisu, to fakt posiadania mniej wyświetleń na jednym artykule nie powinien was również obchodzić.

Przemyślcie to bo ludzi można olewać ciepłym moczem przez jakiś czas, ale potem Ci ludzie się wk***a i czym dłużej byli ignorowani, tym mocniejszy będzie negatywny feedback.