Tak czy nie o to jest pytanie :D

Witam.Zastanawiam sie na rozpoczeciem gry w Dragon Nesta.I tutaj nasuwa sie pare pytan.
1.Jak wyglada sytulacja z populacja?
2.Gra jest f2p zwiazku z tym sa zapewne jakies mikro platnosci.Pytanie jest proste trzeba wydawac kase aby cieszyc sie gra czy nie i czy ludzi wydawajacy kase "sa lepsi od nas"
3.Czy jest to gra ktora wciagnie mnie na godziny / dni / tygodnie a moze nawet miesiace?
Narazie tyle czekam na odp.
Przepraszam za brak polskich znakow klawiatora mnie nie lubi :D

Polecam jeden prywatny serwer a mianowicie

Szybki exp, jest assasin, deluxe boxy za golda ;]

Nick w grze Sajx, Urqa.

warn_ico.png
Reklama prywatnego serwera. - Might

A ja polecam server europejski bo nie widze sensu grać na privie skoro oficjalny europejski jest darmowy... privy z reguły powstaja dla gier w ktorych oficjalne servery sa płatne.

Odpowiedzi na pytania:

1. Populacja jest w jak najlepszym stanie.

2. Mikroplatnosci sa ale nie sa wymagane zeby sie cieszyc grą i chodzi w party z ludzmi ktorzy placą.

3. Gra na poczatku wydaje sie nudna i płytka. Ale po 32 lvlu gra staje sie przyjemna i zaczynasz odkrywac duzo nowych rzeczy. Ta gra ma tyle contentu ze glowa mala...

A ja widzę sens. Dla ludzi, którzy nie mają czasu na siedzenie przed kompem 24/7, bo np. pracują, to idealne rozwiązanie :P

Pracuje i dalej nie widze w tym sensu :D, to poprostu droga na łatwizne...

Witam.Zastanawiam sie na rozpoczeciem gry w Dragon Nesta.I tutaj nasuwa sie pare pytan.
1.Jak wyglada sytulacja z populacja?
2.Gra jest f2p zwiazku z tym sa zapewne jakies mikro platnosci.Pytanie jest proste trzeba wydawac kase aby cieszyc sie gra czy nie i czy ludzi wydawajacy kase "sa lepsi od nas"
3.Czy jest to gra ktora wciagnie mnie na godziny / dni / tygodnie a moze nawet miesiace?
Narazie tyle czekam na odp.
Przepraszam za brak polskich znakow klawiatora mnie nie lubi :D