Także szukam - małe wymagania

Niestety wszystko co powiesz nie ma znaczenia bo Hellsing to w żadnym stopniu nie horror to jest Seinen czyli anime skierowane dla doroślejszej publiki w której krew jest normalka czy krew, religijna organizacja cechuje horror? Sorry, ale nie.

Jeżeli interesują cie tasiemce to są to Shoneny w których bohater nigdy z początku nie jest mocny tylko wraz z biegiem akcji staje się coraz mocniejszym.

Polecic ci moge Katekyo Hitman Reborn ale nie zrażaj się początkiem ponieważ autorka planowała tą serie jako typowa komedyjka z niezbyt spójną historią więc pierwsze odcinki zawierają takie pomniejsze historyjki, ale na 20 odcinku anime dostaje porzadnego kopa a walki i muzyka są mocną stroną tego anime. Bohater później jest po prostu epicki :)

Adisko pomnóż swoje anime przez 10 i zobaczysz tyle ile anime widziałem w swym życiu ponadto 5% procent z tego to horrory czyli wyjdzie, że pewnie obejrzałem ich trochę a ich nie lubię. Hellsing to jest horror jak należy bowiem jest w nim akcja, krew, gore i wampiry. Chcesz lepsze? O traumie powojennej jest genialny jeden z lat 80 ale obawiam się, że nie zrozumiesz.Dziękuje, że poinformowano mnie o powrocię mangi D.Gray-man, będe dalej czytać.

Widzę, że d*pa zabolała bardzo głęboko. Nie martw się, to przejdzie z wiekiem. Nie interesuje mnie ile obejrzałeś, ale Hellsing horrorem nie jest =) polecam zapoznać się ze znaczeniem słowa horror

Hmm polecę według twojej listy wymagań. Pierwsze co mi przyszło do głowy to Gintama.

jeśli jednak nie ma to fajnie jakby spełniało takie warunki:-Komedia, nie musi być jakoś strasznie dużo, ale żeby była na jakiś poziomie - Chyba jedyny punkt z którym byłby problem ponieważ jest to przede wszystkim komedia. Moim zdaniem trzyma poziom. Chociaż miewa upadki.-Główny bohater to nie ciota (najsilniejszy z jakiejś grupy jak ma) - jest-Epickie sceny - sceny w jakiej nagle cały los bohatera się odwraca - jest-Lekki dramat fajnie jakby było też nieco scen, że jak się widzi co przeżywa jakiś bohater to aż płakać się chce. - znajdzie się-Kreska byle nie cukierkowa i sprzed XXI wieku (chyba, że później się poprawi) - jest (chyba, że mamy inną definicje "cukierkowości")-Najchętniej tasiemce -jak najbardziej

PS:

Co do waszej gówno burzy niepotrzebnej w tym temacie macie 8d70bff6602fcb9ae0bc4958e9014aa9.png Ja ewidentnie widzę horror wypisany.

2x up Hellsing jest horrorem bo spełnia wszystko czego ten gatunek wymaga(chociaż on chyba straszny nie jest) w sumie to obczaj różne strony i na każdej piszę właściwie nie wiem jak to jest z anime, ale tam gdzie jest krew i gore zawsze jest gatunek horror np. tokyo ghoul i mirai nikki czy to było straszne? nie, ale mimo to wszędzie pisze "genres:horror, itd.(czyli np.seinen, action)

Jeżeli interesują cie tasiemce to są to Shoneny w których bohater nigdy z początku nie jest mocny tylko wraz z biegiem akcji staje się coraz mocniejszym.

W One Piece Luffy od początku do końca jest koksem :P

Jestem kompletnym amatorem anime i szukam anime nieco podobnego do One Piece jak jest, jeśli jednak nie ma to fajnie jakby spełniało takie warunki:-Komedia, nie musi być jakoś strasznie dużo, ale żeby była na jakiś poziomie-Główny bohater to nie ciota (najsilniejszy z jakiejś grupy jak ma)-Epickie sceny - sceny w jakiej nagle cały los bohatera się odwraca-Lekki dramat fajnie jakby było też nieco scen, że jak się widzi co przeżywa jakiś bohater to aż płakać się chce.-Kreska byle nie cukierkowa i sprzed XXI wieku (chyba, że później się poprawi)-Najchętniej tasiemceTo wszystko jak pisałem jestem amatorem i niczego właściwie jeszcze nie oglądałem Jeśli można poprosiłbym link do strony gdzie znajdę większość anime (do tej pory oglądałem na wbijam.pl)

jestem w szoku że nikt Naruto i Shippuuden nie napisał ;d chociaż on był najsłabszy na początku później się szybko rozkręcił ;d

Hunter X Hunter 2011

Bo naruto jest potwornie słabe, przez 3/4 shipuudena było tylko "Saskeee!!", a to chciał się zemścić na bracie, zabił go, ale przez to, że go zabił chciał się zemścić na wiosce, koniec końców chciał zostać hokage xD(dotyczy saske). Bohater typowy dla shounenów tasiemcowych, czyli nudny i bezbarwny, wygrywa, nagle przegrywa, potem są wspomnienia o przyjaźni i innych pierdołach, i nagle zyskuje jakiegoś power boosta i rozwala wszystko, the end(dotyczy naruto). Po za tym te moce w tych najnowszych odcinkach to już są pojechane po całości. Według mnie powinny być jakieś limity, jakiś koleś potrafi przyzwać meteoryty, ale co tam zatrzymajmy je gołą pięścią i "siłą przyjaźni"(wiem, że jest dużo więcej lepszych przykładów). Za nudnego głównego bohatera, emosuke(o dziwo to była najlepsza postać), wkurzającą sakure oraz multum fillerów, ciągnącą się bez końca fabułę nie polecam tego.

Co do naruto to nawet nie miałem zamiaru oglądać.

Co do naruto to nawet nie miałem zamiaru oglądać.

Amen.

Jeśli chodzi o tasiemce to większość opiera się na podobnym schemacie

-Walczy

-Dostaje wpierdziel

-Slyszy glosy przyjaciol / trenuje

-Dostaje powerupa

-Wygrywa

-Walczy

......

No, mniejwięcej tak to wygląda.

Polece ci tak....
Darken Than Black
Hajime no Ippo (kreska stara ale jakie to dobre i pozniej sie poprawia)
Fulmetal alchemist brotherood
Nanatsu no taizai ;p boze to jest genialne ;p
Gangsta. (dopiero 2 odc sa)
Fairy tail (tasiemiec)
hmmm mysle ze Hunter X Hunter tez ci przypadnie

Tyle odemnie mam nadzieje ze w czymś pomogłem
PS polecam ogladanie na AnimeZone

Amen.Jeśli chodzi o tasiemce to większość opiera się na podobnym schemacie-Walczy-Dostaje wpierdziel-Slyszy glosy przyjaciol / trenuje-Dostaje powerupa-Wygrywa-Walczy......No, mniejwięcej tak to wygląda.
Szkoda, miałem nadzieje że bedzie jakieś typu One Piece

A ja Ci polecę zapoznać się z must watch chartem. Nikt z tu obecnych nie wypisze Ci tak wielu dobrych anime co tutaj znajdziesz. Ktoś się przy tym napracował i warto to docenić.

http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20120304043820/animu-mango/images/0/04/1001066.jpg

@up Dosłownie nic nie rozpoznaje.

Bo nie ma na tej grafice anime z najnowszych sezonów. Jest to zestawienie, które stworzyły różne community po to, by wprowadzać osoby świeże w to, co animacja ma najlepszego do zaoferowania.

Pozdrawiam

Źle mnie zrozumiałeś, ten obrazek jest za mały, nic jie widać.

Fairy tail.

Naruto jest mustem jeśli chodzi o tasiemce. Pierwszy sezon średni, drugi miodzio.

Po za tym, teraz wychodzi Overlord, warto śledzić. Z tych ciekawszych fantasy, to death note, fate stay night, ao no exorcist...

Szczególnie polecam Kyōkai no Kanata.

Co do naruto, to już wolałem 1 serię, która rzeczywiście miała jakąś fabułę. Shippuden już od 1 odcinka mnie denerwowało i wytrwałem tylko przez pierwsze 100, gdzie pewnie z 15-20 były fillerami, a reszta durnym tasiemcem i coraz to większą rozpierduchą. Brakowało tylko tego, by latać zaczeli i rzucać genki damy na prawo i lewo, a potem odpalili atomówki.

http://anony.ws/i/2015/03/09/1372162898686.jpg

Poprawiam linka

Dziwie się że nikt nie wspomniał o JoJo zapowiada się długi tasiemiec ciągnięty latami a nawet dłużej. Specyficzna kreska, oraz bohaterowie którzy do leszczy nie należą.

Po za tym Busō Renkin, Guilty Crown, Berserk, Air Gear, Garo.

Jak lubisz sportówki to Eyeshield 21 i ewentualnie Major (cała seria).

Chyba tyle z tych niewymienionych.