Talia kart - kolejność

Witam

Chciałbym zapytać, czy podczas układania talii kart, ich kolejność "dorzucania" ma jakiekolwiek znaczenie podczas późniejszej rozgrywki?

Dziwi mnie trochę to, że po rozegraniu 10 gier za każdym razem po pierwszych dobraniach miałem karty o koszcie 5 many i więcej przez co nie mogłem nic zrobić, co ciekawe jak miałem w całej talii 5 kart o poziomach 5-7 to wszystkie się pojawiały na samym początku...czy to pech, czy faktycznie podczas układania ma to znaczenie ?

Jestem totalnie zielony w tą grę, zacząłem wczoraj.

Rozdanie jest totalnie losowe. Miałeś pecha. Ja proponuję na starcie wyrzucić wszystkie kosztowne karty, abyś mógł zaczynać z tymi 1-3 many. Droższe się dobiorą.

Pech, raz miałem tak że wypadł mi ogar i golem i reszta to czary defensywne :angry:

Raz się udaje a raz nie, gdzieś jest filmik jak koleś w jednej turze ziomka zjeżdża.

No, ale ten filmik to fejk - w sensie możliwe, ale wyreżyserowane z kumplem.

Okej więc próbuję dalej :D Gra naprawdę przyjemna, muszę tylko znajść odpowiednią klasę i układ pod siebie :)

Dziękuję za pomoc ! <3

Możesz też mieć zły deck, gdzie większość kart wymaga dużej ilości kryształów; popracuj nad kurvą many ;)

Kiedyś jak oglądałem stream kolento, to miał chyba 5 kart z kosztem powyżej 5 krzyształów many i wszystkie na ręce ;d

Witam

Chciałbym zapytać, czy podczas układania talii kart, ich kolejność "dorzucania" ma jakiekolwiek znaczenie podczas późniejszej rozgrywki?

Dziwi mnie trochę to, że po rozegraniu 10 gier za każdym razem po pierwszych dobraniach miałem karty o koszcie 5 many i więcej przez co nie mogłem nic zrobić, co ciekawe jak miałem w całej talii 5 kart o poziomach 5-7 to wszystkie się pojawiały na samym początku...czy to pech, czy faktycznie podczas układania ma to znaczenie ?

Jestem totalnie zielony w tą grę, zacząłem wczoraj.