Tańszy Runes Of Magic ? - Frogster zmienia politykę

Cześć, dziś wchodząc na stronę główną Runes Of Magic, znalazłem ciekawego newsa na temat IS. Od 12 czerwca wraz z wejściem Chaptera V będą nowe ceny w sklepie z przedmiotami i niektóre potanieją nawet o 50%.

Przykłady rzeczy z IS:

Oczyszczony Kamień Fuzji: Stara Cena 39 Diamentów, Nowa Cena 19 Diamentów + gratis 4 rubiny

10 Doładowań Magicznego Transmutora: Stara Cena 19 Diamentów, Nowa Cena 9 diamentów + gratis 2 rubiny.

50 Doładowań Magicznego Transmutora: Stara Cena 89 Diamentów, Nowa Cena 45 diamentów + gratis 4 rubiny.

Gwiezdny Klejnot - Błogosławieństwo: Stara Cena 59 diamentów, Nowa Cena 9 diamentów + graits 2 rubiny.

To są tylko niektóre przedmioty, większą liczbę będzie można zaobserwować we wtorek podczas startu V Rozdziału.

Czyżby koniec z P2W ? Na pewno nie, lecz gracze którzy nie wydają $ na gry f2p na pewno będą mieli łatwiej.

http://www.runesofma...zedmiotami.html

Czyżby się obawiali, że gPotato wraz z PL wersją Allodsa zabierze im graczy? :)

Czyżby się obawiali, że gPotato wraz z PL wersją Allodsa zabierze im graczy?

ja wlasnie mialem zrezygnować z roma dla allodsa

Co z tego że taniej, ci którym nie żal pieniędzy na 'darmową grę' wydadzą tyle samo kupując 2x więcej wspomagaczy. Powinni zmniejszyć wpływ IS na rozgrywkę i dodać jakiś rozsądny sposób na zdobycie podstawowych cash-itemów - PFSów, enchantów itd. w toku rozgrywki. Jakieś tam bonusy do expa i TP, mounty, pety, wyposażenie domku, stroje, kamienie transportu za $ są zupełnie do przełknięcia, ale "ulepszacze" ekwipunku już nie.

Dla mnie ROM mimo tego i tak jest za drogi.

tak czy siak bedzie trzeba wydawac duzo kasy real na gre ;p

Nowy content, nowe zabawki trzeba robić - czyli potrzeba duuuużo kamieni fuzji, doładowań, a i stary ekwipunek wypadałoby odbindować i upłynnić - niższe ceny z pewnością przełożą się na wyższą sprzedaż, więc Żabki stratne nie będą. A gracze, którzy nie są zbyt skorzy do wydawania kasy łatwiej dużo mieć raczej nie będą, no chyba, że wróciłby kantorek złoto diamenty, a coś mi mówi, że to raczej prędko nie nastąpi... i nie myślę tu o tych NPC w Varanas, bo to śmiech na sali.

I jak tam te obnizki? Cos zmieniły w tej beznadziejnej grze? Wątpie. Nie rozumiem fenomenu tej gry, ludzi w nią grajacych i placacych za te zasrane diamenty :). Pozdrawiam.

Bo ogólnie to gra jest dobra i dość przyjemnie mi się w nią grało jak wystartowała ale później IS zniszczył wszystko i mimo, że zmniejszyli wydatki o 50% to i tak nic nie zmieni kto będzie miał kupić to kupi i będzie koks a kto będzie gryzł piach to będzie

powinni jeszcze obniżyć ceny w sklepie za żetony,które zdobywa się robiąc misje dzienne to już by było coś.

Zmienili niektóre ceny przecież za żetony. :P

Zmienili niektóre ceny przecież za żetony.

i nic to nie dalo ;p

Zawsze to jakiś gest od nich :D

Cześć, dziś wchodząc na stronę główną Runes Of Magic, znalazłem ciekawego newsa na temat IS. Od 12 czerwca wraz z wejściem Chaptera V będą nowe ceny w sklepie z przedmiotami i niektóre potanieją nawet o 50%.

Przykłady rzeczy z IS:

Oczyszczony Kamień Fuzji: Stara Cena 39 Diamentów, Nowa Cena 19 Diamentów + gratis 4 rubiny

10 Doładowań Magicznego Transmutora: Stara Cena 19 Diamentów, Nowa Cena 9 diamentów + gratis 2 rubiny.

50 Doładowań Magicznego Transmutora: Stara Cena 89 Diamentów, Nowa Cena 45 diamentów + gratis 4 rubiny.

Gwiezdny Klejnot - Błogosławieństwo: Stara Cena 59 diamentów, Nowa Cena 9 diamentów + graits 2 rubiny.

To są tylko niektóre przedmioty, większą liczbę będzie można zaobserwować we wtorek podczas startu V Rozdziału.

Czyżby koniec z P2W ? Na pewno nie, lecz gracze którzy nie wydają $ na gry f2p na pewno będą mieli łatwiej.

http://www.runesofma...zedmiotami.html