Targowisko zamnięte

Mi to obojętne, z jednej strony dobrze, bo takiego bałaganu nie będzie, z drugiej natomiast trochę na tym ucierpią inni. A tak btw za co ma się stałego bywalca?

mod_ico.png
Drugi usunięty :) -Revolutio

Pozwólcie ,że wam coś porównam

mrhania ma dwoje dzieci 2 latka i 8 latka,obaj znaleźli niebezpieczna zabawkę przy czym 2 latek nie wie jak się bawić i może się pokaleczyć a 8 latek nie ma tego problemu< doświadczony >.Pewnych rzeczy 2 latkowi nie wytłumaczysz ,dlatego zabiera mu tą zabawkę, ale jako, że na forum jest równouprawnienie starszy też traci zabawkę dla dobra młodszego. Trzeba wybrać mniejsze zło...

Edit. Albo zostawisz 2 i 8 latkowi albo im zabierzesz.

Nie Karthas, Hania miała 2 adoptowane córki i synka.

A ludzie już zadają pytania, czemu nie można adoptować tematu w targowisku -.-

Powinien być jakiś komunikat jak ten z poszukiwaniem redaktorów albo w dziale "targowisko", temat o tym.

Naprawdę dobra decyzja....Miałem wrażenie ze te forum jest popularne bo jest dział targowisko i można łatwo oszukać więc może się to skończy;x

Do handlowania jest np. allegro, niech sobie ludzie tam handlują i ewentualnie tracą kasę na sprawy w sądzie.

Oho, poszła lawina wymian i sprzedaży w innych działach.

Współczuję moderatorom.

mod_ico.png
Damy rade :) -Revo

Bardzo dobra decyzja !

W sumie dobra decyzja. Ale jest jedno zastrzeżenie. Piszę od czasu do czasu posty na forum i się z lekka udzielam. Nie ukrywam, że było to dla mnie najlepsze miejsce do sprzedaży gier i innych tego typu rzeczy. Nigdy nikogo nie okradłem, anie okraść się nie dałem. Tak więc szkoda, że nie mogę dalej jako uczciwy człowiek pisać i sprzedawać w dziale targowisko. Ehh szkoda, no ale trudno się mówi.

Pozdrawiam.

decyzja dobra, byłem za tym aby ograniczyć albo zamknąć targowisko ale z drugiej strony czyja to wina, że ktoś daje się okraść ? mimo to mam nadzieje, że jeszcze wróci ta opcja z targowiskiem i może z zaostrzonymi zasadami

W sumie to dobry pomysł bo trzeba było w końcu ukrócić tą bandę wyłudzaczy i oszustów. Największa dla mnie strata (bo nie mam rangi stałego bywalca) to fakt, że zawszę lubiłem sobie poprzeglądać z nudów oferty w targowisku. Ale cóż, przeżyje.

A dla mnie to jest głupie ze względu na punkt 6 regulaminu. Jak ktoś jest tak głupi że się daje oszukać to jego sprawa, będzie miał nauczkę na przyszłość z bardziej poważnymi transakcjami.

A dla mnie to jest głupie ze względu na punkt 6 regulaminu. Jak ktoś jest tak głupi że się daje oszukać to jego sprawa, będzie miał nauczkę na przyszłość z bardziej poważnymi transakcjami.

Cały czas próbuję im to powiedzieć, i jak grochem o ściane.

Temat zamykam, wrocimy do niego po nastepnej radzie medrcow.

Niniejszym, z braku lepszego rozwiązania, dział Targowisko zostaje zamknięty. Za dużo oszustów i naiwnych użytkowników za których nie zamierzamy brać odpowiedzialność spowodowała taką a nie inną decyzję. Póki co musicie znaleźć sobie lepszą alternatywę. Reszta może za to się cieszyć brakiem śmietnika podczas używania funkcji wyświetl nową zawartość.

Nie zamykam go na amen zostawiając możliwość czytania starych ofert. Ponadto osoby posiadające rangę Stałego Bywalca (albo jakąś wyższą) nadal mogą zakładać nowe tematy ze względu na, erm... "zwiększone zaufanie"? I nie, nie będzie możliwości pisania od iluśtam postów.

Miłego użytkowania forum, tymczasem zachęcam do twórczego krytykowania tej decyzji (albo chwalenia, jak kto woli).