Targowisko zamnięte

Niniejszym, z braku lepszego rozwiązania, dział Targowisko zostaje zamknięty. Za dużo oszustów i naiwnych użytkowników za których nie zamierzamy brać odpowiedzialność spowodowała taką a nie inną decyzję. Póki co musicie znaleźć sobie lepszą alternatywę. Reszta może za to się cieszyć brakiem śmietnika podczas używania funkcji wyświetl nową zawartość.

Nie zamykam go na amen zostawiając możliwość czytania starych ofert. Ponadto osoby posiadające rangę Stałego Bywalca (albo jakąś wyższą) nadal mogą zakładać nowe tematy ze względu na, erm... "zwiększone zaufanie"? I nie, nie będzie możliwości pisania od iluśtam postów.

Miłego użytkowania forum, tymczasem zachęcam do twórczego krytykowania tej decyzji (albo chwalenia, jak kto woli).

To ja może pochwalę.

Nikt mnie nie zabije?

No i dobrze, chociaż nie będzie więcej ludzi, którzy zakładali tu konta tylko po to żeby korzystać z targowiska.

Gud dżob!

Bardzo dobra decyzja;d

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze :) GJ

Skończy się spamowanie z tekstami "to oszust, zbanujcie go". Za dużo tam syfu zaczęło się tworzyć i kłótni. :)

Przynajmniej skończy się żalenie jak to ktoś kogoś oszukał. GZ

I dobrze, mam sam dość czytania takich "oszukańczych" tematów

ale pewnie i tak oszuści znajdą jakiś dział do "targowania" np: hydepark

@up

Ci co chcieli 'szukać mmo' w hydeparku, też się nie udało.

Karthas będzie czuwał,temat>zgłoszenie>nagroda.

I dobrze, mam sam dość czytania takich "oszukańczych" tematówale pewnie i tak oszuści znajdą jakiś dział do "targowania" np: hydepark

Niech ktoś spróbuje handlować w innych działach typu LoL, Aion itp. to warn + zawieszenie konta, a jeżeli zobaczę, że to konto zostało specjalnie założone pod handel leci perm. Mam nadzieję, że to ograniczy takie chęci.

to zabije ruch na forum, ale z drugiej strony po ciul taka udawana społeczność, która z postami wychyla się tylko po to, by zarobić i zniknąć.

@UP

"Forum o grach MMO"

i wszystko jasne.

Wszystko upadnie a status przeżyje.

Trzeba wybrać mniejsze zło i ono zostało wybrane.

@up "Mniejszego zła nie ma" - A. Sapkowski

Ja się z tym nie zgadzam ale zawsze jest pora na cytaty

Beznadziejna decyzja, co prawda wisi mi to, bo mam bywalca, ale przez to, że jakaś banda debilów dała się okraść, muszą cierpieć inni, normalni userzy.

@UP

Piona!

Beznadziejna decyzja, co prawda wisi mi to, bo mam bywalca, ale przez to, że jakaś banda debilów dała się okraść, muszą cierpieć inni, normalni userzy.
Luzik mistrzu,niektórzy dali się oszukać nawet przez allegro.Taka prawda jest ,że targowisko było darmowym ,niekaralnym żerowiskiem dla oszustów.

Czekałem, czekałem aż się Warcraft wypowie i nic.

A tu teraz napisał!

Niestety argumenty mnie zawiodły ):

Już nie znam ):