Tatuaż - pomoc

Witam! wiem że na owym forum znajduje się mega dużo ogarniętych i utalentowanych ludzi i do Was się zwracam!

Otóż sprawa wygląda tak, mam wytatuowane całe ramie (dokładnie łeb lwa) i na święta chce sobie wytatuować całe przedramię z dłonią (w stylu rękawa) I tutaj mam pytanie!

Co możecie polecić pasującego do agresywnego łba lwa (niżej dam zdjęcie) tak by pasowało i było w dzikim stylu typu "savage" a może ktoś by chciał zarobić jakieś coś i zrobić projekt?

Pomóżcie bo szczerze mam zagwostkę :)

Mój tatto (z zaczerwienieniem bo to jedyne zdjęcie "dobrej jakości" wykonane od razu po)

13403196_507553099444597_3860697100434283813_o.jpg

Najbardziej to polecał bym zrobić cover, bo sorki, ale zbyt piękne to to nie jest (przynajmniej na tym zdjęciu). A jeśli faktycznie chcesz coś tylko "dodziergać", to spróbuj przysiąść do tego ze swoim tatuażystą. Mają oni często jakieś dobre pomysły, a jeśli idziesz ponownie do tej samej osoby, to będzie tym łatwiej. Ja sam przymierzam się do zabiegu laserem, żeby móc zakryć dziadostwo, powstałe w wyniku przegranego zakładu. A oto i cudo które chcę sobie robić.

Wykonanie nie jest złe, mam kilka tatuaży, co prawda w innej stylistyce bo oldshool, gruby kontur itd ale ten wygląda ok. Wrzuciłbym tutaj pod niego jakiegoś druida, szamana związanego z przyrodą, coś w tym guście, jakieś może jeszcze zwierze, elementy jungli jako tło, no nie wiem.

Najlepiej przejść się do studia i pogadać, tatuażysta powinien doradzić najlepiej, podrzucić wstępne pomysły/projekty i uzgodnić z tobą co i jak. Na twoim miejscu poszedłbym już tylko w motywy zwierzęce (wilki, niedźwiedzie, tygrysy) i to w podobnym stylu, bo inne moim zdaniem za bardzo by się gryzły.

Trochę duża ta głowa lwa jak na rękaw, jak kolega wyżej napisał polecam motywy zwierzęce, np. tygrys, myślę że na cały rękaw wystarczyły by jeszcze dwie , trzy głowy, może coś w klimacie sawanny, może jakiegoś dzikusa, wszystko przeplatane motywami roślinnymi lub tribalem,

Tatuaż prezentuje się 100x lepiej, na tym zdjęciu w studiu światło się odbija, pełno na nim krwii i widoczna kalka :) jakieś przykłady wzorów?

Dorob grzywę na dole mniej więcej do łokcia, na przedramieniu dziabnij totem, otoczony (reszta miejsca) jakimiś piorunami czy lisciami i może wyjść całkiem git projekcik. Aczkolwiek robienie rękawa bez dobrego rozplanowania może (ale nie musi) być problematyczne. Sam mam podobny problem, bo mam na łopatce, ramieniu i przedramieniu 3 tatuaże w tym samym stylu, w grudniu jadę kończyć przedramie i teraz zagwozdka co zrobić żeby zapełnić wolne miejsca, coby to jakoś ładnie i składnie wyglądało ;) także nauka na przyszłość będzie.

Dla mnie tatuaż musi mieć znaczenie i jakiś głębszy sens. Zakładam, że dla Ciebie też. Jeżeli nie masz jakiegoś konkretnego powodu, dla którego chcesz go zrobić, a ma być to po prostu fajny prezent na święta to też mogę coś zaproponować:

Biorąc pod uwagę to, że robisz go na święta, zakładam, że je obchodzisz. Być może niegłupim pomysłem byłby motyw religijny, jakaś scena biblijna, niekoniecznie narodziny Mesjasza, może nawet jakaś bitewna scena z Objawienia, w którym został przedstawiony właśnie jako lew ("...Oto zwyciężył Lew z pokolenia Judy...") To idealne nawiązanie do świąt, które mają przecież symbolizować urodziny Mesjasza i czasu, w którym będzie wykonany tatuaż. Ciężko będzie Go przedstawić bez opierania się na jego wymyślonych wizerunkach, ale Objawienie daje pole do popisu dla artysty. Łagodniejsze wersje też mogą być ciekawe. Równie dobrze można się zastanowić nad tym czego ten lew tak broni - może podsunąć mu jakąś owieczkę albo chociażby małe lwiątko do opieki? Wrzucę zdjęcia kilku ciekawych projektów w tej tematyce, może to pobudzi Twoją wyobraźnię :)

Z drugiej strony jeżeli lubisz klimaty fantasy i gry to może bardziej w tę stronę? Dla przykładu poniżej lwa umieścić jego potencjalne ofiary, np jakieś postacie z WoW-a, najbardziej nielubiana przez Ciebie klasa, może być rogal (nawet kilku), czy jakiś gladiator, jak tu poniżej:

Albo coś mocniejszego. Mi osobiście podobają się rękawy stylizowane na zbroje. Coś takiego na przykład:

eba942f15ddd031a7531dbe3a24b45ae.jpg

Jeżeli chodzi o czysto dziki styl to nie inwestowałbym w totemy itp, a bardziej może w jakąś scenkę krajobrazową, może burza, płonący las? Albo gnające antylopy czy zebry z mocno podkreślonym strachem przed drapieżnikiem. Coś w tym stylu:

Co o tym myślisz?

Witam! wiem że na owym forum znajduje się mega dużo ogarniętych i utalentowanych ludzi i do Was się zwracam!

Otóż sprawa wygląda tak, mam wytatuowane całe ramie (dokładnie łeb lwa) i na święta chce sobie wytatuować całe przedramię z dłonią (w stylu rękawa) I tutaj mam pytanie!

Co możecie polecić pasującego do agresywnego łba lwa (niżej dam zdjęcie) tak by pasowało i było w dzikim stylu typu "savage" a może ktoś by chciał zarobić jakieś coś i zrobić projekt?

Pomóżcie bo szczerze mam zagwostkę :)

Mój tatto (z zaczerwienieniem bo to jedyne zdjęcie "dobrej jakości" wykonane od razu po)

13403196_507553099444597_3860697100434283813_o.jpg

Witam, jak ktoś jest chętny zrobić lew tatuaż polecam zapoznać się z artykułem.

Ja polecam jednak robić tatuaże, które mają jakiekolwiek znaczenie i coś symbolizują. Cała dresiarnia na dzielnicy śmigałą z jakimiś tygrysami i smokami, chyba chcieli wyglądać groźnie czy coś - budzi to we mnie cringe, zwłaszcza że im ktoś był większym leszczykiem, tym groźniej chciał wyglądać. Wiem, że tatuażę uzależniają, sam mam ich 6 i tylko jeden, drugi w kolejności tak naprawdę nie miał głębszego sensu, czego po latach żałuję - bo jak dziewczyna leżąc w łózku pyta o nie, do każdego mam ciekawą historię, a gdy pyta o smoka na klatce to muszę szczerze odpowiedzieć, że byłem młodym typem w otoczeniu dresów i no cóż, taka była moda.