[Tauri WoW - Evermoon] Szukam towarzystwa do gry

Cześć!
Gram obecnie na serwerze MOP Tauri i szukam kogoś do wspólnej gry, najlepiej od zera, by można było razem robić questy i dungeony. Nie mam teamspeaka czy discorda, ale umiem pisać. :slight_smile: Strona jest mi obojętna, rasa również (dostosuję się, by można było razem być od początku).
Pozdrawiam!

Wydaje mi się że MMORPG.ORG.PL nie wspiera piractwa. Zgłoszenie wysłane

Nie zesraj się, mop jest innym dodatkiem niż występuje na serwerach globalnych, sam blizzard z nimi nie walczy.

to ciągle jest piractwo :slight_smile:

Ludzie co i rusz reklamuja tu jakieś priva. A to do L2 , a to do Metina 2 (jeszcze przed wczoraj ktoś promował jakiś nowo powstaly). Ale nie przyczey się do gościa bo szuka kompana do pobrania na privie… ech szkoda gadać

@hehenek nie zesraj się, ponownie apeluje. Nie masz innej możliwości zagrania na tym dodatku.

Masz możliwość na globalu odwiedzić pandarie, to wystarczy, reszta gówno mnie interesuje, piractwo to piractwo i powinna moderacja coś z tym zrobić.

Z tego co wiem, to strona nie popiera udostępniania linków do privów

@hehenek Ponowny incydent kałowy się zdarzył widzę. Pandarie odwiedzić na globie xD? Po co oni classica odpalali, głupie ludzie, przecież mogli sobie pójść do easter kingdoms. Privy metina są udostępniane, tibii również(Nawet w newsach występują).

tylko że w przypadku metina to ludzie robiący te prywatne serwery mogli by uczyć wydawce i twórce mimo że co miesiąc syf pada i stawiają nowy, przykład z tibią żenujący.
Porównywanie WoWa do Metina i tibii XDDDDDDDD

A z czym mam porównywać? Z counter strike? fortnite? W przypadku wowa, prywatne serwery reklamują globala, nie jesteś w stanie zagrać na najnowszym dodatku bez bugów. Jedyna możliwość grania na prywatnych serwerach to starsze dodatki(zazwyczaj 2-3 do tyłu, dla przyjemnej rozgrywki). Gdyby nie scena prywatnych serwerów to o classicu obecnie gracze by sobie śnili. Zerowe pojęcie o mmo i samym wowie, gratuluje. Nagroda ignoranta roku powędruje do Ciebie, mimo kwietnia.

jesteś złodziejem i silisz się na uczciwość, pluje :slight_smile:

Mam wszystkie dodatki do wowa, mam też overwatcha, warcrafta 3, diablo 2,3 - jednak blizzard nie oferuje mi gry na każdym dodatku, mimo to. Na szczęście są tam ludzie bardziej inteligentni niż ty i to zmieniają ;). Nazywać złodziejem to sobie może co najwyżej twórców serwerów prywatnych “kolego” z ujemnym iq. Pluj sobie ignorancie. Kończę dyskusję z tobą i tak nie masz nic do powiedzenia mr :2head:.

Jestem chętny dawaj jakieś namiary