Team Do S4 League

Poszukuje ekipy do gry w S4 League, byloby fajnie, gdy zglosiloby sie duzo osob. Razem stworzylibysmy Polski Serwer i razem nim zarzadzali, kto chetny, niech poda swoje gg albo Skype (Skype lepszy).

warn_ico.png
Za złamanie pkt. 7.3 Regulaminu. - Kubox

Ja już gram :D

Nick : JustZack / Yoshimite

Jakby co to pisz :P

Poszukuje ekipy do gry w S4 League byloby fajnie gdy zglosiloby sie duzo osob.Razem stworzylibysmy Polski Serwer i razem nim zarzadzali kto chetny niech poda swoje gg albo Skype (Skype lepszy).

Siema ja już konto mam wbij na SPANISH free channel 1 nazwa serwera mmorpg.org.pl haslo:cap1

Moj skype waskowski5

Otóż polski serwer jest od początku tej gry ;) Jak już wejdziesz do gry, to spotkasz tam dużo polaków, dlatego moim zdaniem nie warto tworzyć teamu :unsure: W S4 1/3 to USA, 1/3 to Niemcy i 1/3 to Polska ! :D

Otóż polski serwer jest od początku tej gry Jak już wejdziesz do gry to spotkasz tam dużo polaków, dlatego moim zdaniem nie warto tworzyć teamu W S4 1/3 to USA, 1/3 to Niemcy i 1/3 to Polska !

Zapominasz o Turkach oni stanowią tam duży % :)

A koledze chodziło tutaj chyba o tzw Room :P

Poszukuje ekipy do gry w S4 League, byloby fajnie, gdy zglosiloby sie duzo osob. Razem stworzylibysmy Polski Serwer i razem nim zarzadzali, kto chetny, niech poda swoje gg albo Skype (Skype lepszy).

warn_ico.png
Za złamanie pkt. 7.3 Regulaminu. - Kubox

Serdecznie zapraszamy na serwer zrzeszający sobie polskich graczy S4 League https://discord.gg/UQt8uu7Uss