Telefon do 900zł

Witam.
Chciałbym kupić nowy telefon do maksymalnie 900zł ( im taniej tym lepiej )
Wykorzystuje telefon praktycznie tylko do:

- Rozmowy/sms
- internet + oglądanie video online ( html5 + flash najlepiej )
- słuchanie muzyki
- robienie zdjęć i kręcenie video ( mniej ważne niż reszta ale fajnie będzie mieć dobry aparat )

nie bawie się w gromadzenie aplikacji zbytnio ani tym bardziej w granie w gry na telefonie.

Także chce szybki stabilny telefon z 4g lte 5cali minimum oraz łądnie porządnie wykonany.
Obecnie mam iphone 4 w idealnym stanie który będę chciał potem sprzedać

Na oku mam aktualnie "Huawei p8 lite"
Proszę o wasze propozycje.

Siema.

Polecam markę XIAOMI. Marka wywodzi się od Huawei, ale tu produkty są tanie i mają dobre parametry.

Dziewczyna ma telefon tej marki (XIAOMI REDMI 2), jego parametry są dobre na obecne standardy, a do tego DUAL sim i LTE . Najbardziej zadziwiła mnie bateria bo telefon normalnie używany wytrzymuje 4-5 dni..(niewiarygodne ale prawdziwe).

Cena telefonu to ok. 300-400zł za nowy, nie tracąc przy tym na jakości wykonania.

Kumpel kupił ostatnio XIAOMI REDMI Note 3 32GB 4G Phablet za 159$ (x4 to 640zł).

Niestety telefony jest marki nie są u nas znane i trzeba je sprowadzać.

Bez problemu można zamówić w sklepach internetowych z opcją "free shipping",a akcesoria do telefonów XIAOMI można znaleść allegro.

Można też kupić na grosze na np. Aliexpress

Warto zainteresować się tą marką. Sam na pewno kupię od nich jakiś telefon, bo warto.

Również w tej cenie polecam chińczyki: ZTE, Huawey/Xiaomi, Meizu, Lenovo, Elephone.

Są bardzo konkurencyjne jeżeli chodzi o cena/jakość.

Z własnego doświadczenia (miałem już 5 chińskie telefony) kupuj bezpośrednio (albo przez zaufanego pośrednika) Od nich - telefony robione NA ICH RYNEK, a nie na rynek europejski.

Wiele modeli wysyłanych 'w super cenie!' na rynek europejski pełnych jest niedoróbek i jakichś technicznych usterek.

Jeżeli chcesz, mam zaufanego faceta który sciąga Xiaomi/Lenovo/ZTE.

Polecam do tej kwoty zastanowić nad Huawei P8 Lite bądź Honor 4x (Honor to marka Huawei). Osobiście posiadam od soboty P8 Lite i telefon sprawuje się znakomicie, dobre podzespoły, sprawny interfejs, 5 cali wyświetlacz. Telefon ogółem oceniam na 9.5/10 bo na minus trochę bateria 2200 czy tam 2300 mAh.

Xiaomi Redmi Note 2 lte. Jeśli macie jakieś dobre źródło ( w którym nie muszę czekać 2 tygodnie na przesyłkę ) od Polskiego providera to proszę o PW :)

Polecam Huawei P8 Lite. Sam jestem jego posiadaczem od 13 dni i nie skarżę się. Jakość wykonania ok, ekran też dobry. Aparaty spoczko , bateria mogłaby być lepsza ale nie ma co narzekać. Ogólnie polecam z całego serducha :D

Xiaomi Redmi Note 2 lte. Jeśli macie jakieś dobre źródło ( w którym nie muszę czekać 2 tygodnie na przesyłkę ) od Polskiego providera to proszę o PW

Zawsze musisz czekać, chyba że ktoś Ci jakiś bubel do polski sprowadził w XX sztukach i sprzedaje dla niewiedzących.

Polecam Ci czekać nawet 3 tygodnie by dostać go 100% chińskiego.

a aukcja na której sprzedawca z Polski sprzedał ponad 600sztuk tego samego telefonu i ma nadal 5/5 jakość komentarzy?
Mój kumpel kupił telefon sprowadzany z chin przez ali express niby wsio od producenta a tez trafil mu się wadliwy i musiał odesłać.
Dopiero za 2gim razem dostał wsio ok

Ostatnio wyszedł redmi note 3 ;) ale trzeba czekać na recenzję

Polecam Motorolę Moto G 3rd. Koszt to niecałe 900. Czysty android. Chodzi bardzo ładnie.

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/motorola/motog2015/

Ta motorola wypada słabo przy tych xiaomi podanych wyzej

A co z Lenovo K3 Note ? Widziałem kiedyś ktoś na forum innym wystawił komentarz iż telefon jest bardzo dobry oraz ponoć za cenę 730zł. Problem jest tylko taki ze nie wiem u kogo go zakupić bo też jestem w fazie szukania telefonu do 700-800zł

no spoko telefonik, ale ja osobiscie nie lubie tej firmy ^^
spalił mi sie laptop lenovo

w saturnie masz htc dual sim 620 za 800 złotych

android

Zobacz sobie Meizu M2 Note

Cena/jakość najlepsza na obecnie na rynku.

wole doplacic 10 dolarów do xiaomi redmi 2 note

zenfone 2 laser :)

Na allegro juz jest redmi note 3 za około 1k.

Sam mam teraz zenfone 5 i po nowym roku będę zmieniał telefon. Najbardziej ciągnie mnie do lenovo vibe x3.

Ewentualnie poczekaj do 1 kwartału 2016 roku, odłóż trochę hajsu jeszcze i bierz tego potwora :v

http://www.pcformat.pl/News-Najwydajniejszy-smartfon-z-Androidem,n,14857

Witam.
Chciałbym kupić nowy telefon do maksymalnie 900zł ( im taniej tym lepiej )
Wykorzystuje telefon praktycznie tylko do:

- Rozmowy/sms
- internet + oglądanie video online ( html5 + flash najlepiej )
- słuchanie muzyki
- robienie zdjęć i kręcenie video ( mniej ważne niż reszta ale fajnie będzie mieć dobry aparat )

nie bawie się w gromadzenie aplikacji zbytnio ani tym bardziej w granie w gry na telefonie.

Także chce szybki stabilny telefon z 4g lte 5cali minimum oraz łądnie porządnie wykonany.
Obecnie mam iphone 4 w idealnym stanie który będę chciał potem sprzedać

Na oku mam aktualnie "Huawei p8 lite"
Proszę o wasze propozycje.